banner851

banner955

ŞAHIS TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Düzce’de telefon bayilerine girerek piyasa değeri 5 bin liralık kulaklık çalan şahıs, polisin sıkı takibi neticesinde yakalandı. Kulaklık faresi çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Asayiş 18.09.2020, 12:15 18.09.2020, 16:32
3155
ŞAHIS TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Düzce şehir merkezinde Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir telefon bayisine girerek müşteri gibi davranan ve cep telefonu aksesuarlarına bakan Ö.D. isimli şahıs, bayiden 2 bin 500 TL’lik kablosuz kulaklığı çalarak çıktı.

Akşamüzeri bayi sayımında ortaya çıkan hırsızlığın ardından polise haber veren cep telefonu bayisinin ihbarını değerlendiren polis ekipleri, olaydan 1 saat sonra bir başka cep telefon bayisinden de aynı kulaklıklardan çalındığı ihbarını aldı.

İhbarlar üzerine iş yeri kameralarını inceleyen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Müdürlüğü Hırsızlık, Gasp Büro Amirliği ekipleri, Ö.D.’nin bayide müşteri olduğu sıralarda cep telefonu aksesuarlarının bulunduğu stant da Ö.D.’nin kulaklıklara baktığını ve 1 tane kablosuz kulaklık alarak cebine koyduğunu belirledi.

Kimliği tespit edilen Ö.D. daha sonra evine yapılan baskınla kıskıvrak yakalandı. Ö.D. emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(İHA)

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (0)
13
açık