banner851

banner955

ŞEHİR EŞKİYASI TUTUKLANDI…

Beyköy Ortaokulunu basarak öğretmen ve çalışanlara saldıran şehir eşkıyası, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 30.04.2022, 21:32
3453
ŞEHİR EŞKİYASI TUTUKLANDI…

Düzce Merkez’e bağlı Beyköy beldesindeki Beyköy Ortaokulu, eğitimde şiddet olayının son adresi oldu. İddiaya göre, cuma günü bir şahıs geldiği okulda sözlü şiddet uyguladığı öğretmen ve diğer çalışanlara daha sonra da saldırdı.

Tutuklandı...

Okul saatinde ve öğrencilerin gözü önünde gerçekleşen olaya diğer öğretmenler müdahale etmek istese de başarılı olamadı. Haber verilmesi üzerine okula gelen Beyköy Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler gözü dönmüş şehir eşkıyasını gözaltına aldı.

Gözaltına alınan zanlı, jandarmadaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün akşam saatlerinde götürüldüğü Düzce Adliyesi’nde nöbetçi savcılık tarafından tutuklanarak Çilimli T Tipi Cezaevine gönderildi.

Olay ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (3)
Kocaeli 7 ay önce
Okul idaresi ne zamandan beri oraya gelen toptancı ya karışıyo kendini bilmez ranci bir kaç öğretmen gelen toptancıyla tartışmayı yer ediyo kavga ortamı yaratıp toptancıyı okulun içine kilitliyo bu ne cüret bir kaç kendini bilmez öğretmenin yüzünden eğitim camiası nasiddet oluyo olayı bı öğrenin sonra haber yapın
ali 8 ay önce
Kardeşim adam oraya neden gelmiş ? Ne için bu kadar şiddete başvurmuş ? Sebeplerini de yazsanıza. Böyle habercilik mi olur. Bir manşetle adamı EŞKİYA yaptınız. Belki çocuğu tacize uğradı, belki öğretmen çocuğunu abartılı bir şekilde dövdü. Haber yapacaksanız adam gibi yapın.Kimseyi yaftalamayaın.
Cakır 8 ay önce
Böyleleri cezaevinden cıkmasın
Yeni Sayımız