banner851

banner955

ŞEHİR ZORBALARINDAN BİRİSİ YAKALANDI, DİĞERİ ARANIYOR...

Doğanlı köyünde 6 gün boyunca alıkoydukları genç kadını, tehdit ederek zorla uyuşturucu içiren ve parasını gasp eden iki kişiden birisi gözaltına alınırken, firar eden bir kişiyi ise arama çalışmaları devam ediyor.

Asayiş 24.10.2021, 18:48 24.10.2021, 19:06
16780
ŞEHİR ZORBALARINDAN BİRİSİ YAKALANDI, DİĞERİ ARANIYOR...

Tüyleri diken diken eden olay merkeze bağlı Doğanlı Köyü’nde yaşandı. Gölyaka’da ikamet eden G.Ç (28) isimli genç kadın, Düzce İl Jandarma Komutanlığına giderek, C.T ve Ö.B isimli iki şahsın, kendisini 6 gün boyunca zorla alıkoydukları ihbarında bulundu.

Alıkonulduğu 6 gün boyunca kendisine C.T ve Ö.B’nin tehdit ederek zorla uyuşturucu madde içirdiklerini ve 3 bin 100 TL parasını da gasp ettiklerini söyleyen G.Ç isimli genç kadının bu ifadesi üzerine, Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Cumhuriyet Başsavcısının talimatı ile harekete geçti.

Nöbetçi Cumhuriyet Başsavcılığının verdiği arama kararı ile Jandarma tarafından Ö.B’nin merkeze bağlı Doğanlı Köyündeki evine düzenlenen operasyonda, Ö.B yakalanarak gözaltına alındı. Evde yapılan aramalarda ise, uyuşturucu madde kullanma aparatı (payp) ve cam aparatlar ele geçirildi.

Ö.B işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürülürken, olayın ardından kayıplara karışan C.T. isimli şahsı arama çalışmaları devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
Cankut 1 yıl önce
Mafya dizileri seyrederek büyüyenler en iyi öğrendikleri şeyi yani eşkiyalığı yapıyorlar. Ben en çok ne ceza verilecek onu merak ediyorum. Lütfen konuyu takip edip ne kadar ceza aldıklarının haberini de yaparmısınız. İnanın arabayla trafiğe çıktığımda korna çalmaya, selektör yapmaya, sollama yapmaya çekiniyorum bu eşkiyalar yüzünden
Serbay Batmaz 1 yıl önce
Hadi ordan kadın müptezel ve kurnazmış. METin abiye düşmüş tiriptonik olmuş. Öyle bir zaman dilimi yok. Hikaye hepsi. NET.
Ahmet hakan 1 yıl önce
Gezersen torbacilarla bu sonuca katlancan simdiki genc kizlar bu tiplerle zaten para harciyo adamlar bunlara bunlarda aska geliyo sonrami husran para bitti ask bitti herkez olmus muptela duzce fena
# 1 yıl önce
Hadım edin bunları idam etmiyorsaniz
# 1 yıl önce
Herkes kendi amel defterinden sorumludur.eline geçen fırsatı kötüye kullanırsan sonucuna katlanırsin.
karpuz kabuğu 1 yıl önce
eşeğin aklına kapuz kabuğunu düşürenin hiç mi kabahati yokk
Yeni Sayımız