banner851

banner614

SERBEST BIRAKILDILAR

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce biri polise mukavemetten diğeri Türkçülüğe hakaret ettiği iddiasıyla iki şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 28.12.2017, 14:48 28.12.2017, 20:08
3902

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin suç ve suçlaya karşı mücadelesi sürüyor. İki farklı suçtan gözaltına alınan iki farklı kişi bugün adliyeye sevk edildi.

Polise mukavemette bulundu
İddiaya göre ilk olay şöyle gelişti: “Trafik ekiplerince yapılan uygulamada durdurulan ve alkollü olduğu tespit edilen M.B. isimli şahıs polis memurları ile tartışmaya başladı. Yaşanan olayda polise mukavemet suçlamasıyla emniyete götürülen şahıs orada da taşkınlık çıkardı. Şahıs iki polis memuru ve 1 komisere darp girişiminde bulundu. Şahıs, görevi başındaki polise mukavemet, kasten adam yaralama ve güvenli trafiği tehlikeye düşürme suçlamasıyla gözaltına alındı.”

Örgüt propagandası yaptı
Bir diğer olay ise Düzce Üniversitesi’nde meydana geldi. Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi A.D. örgüt propagandası yapmak suçundan gözaltına alındı.

Her iki şahıs da adliyeye sevk edilmelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (5)
neden 4 yıl önce
ülkeyi bölmek isteyen bir örgüte sempati duyan insanlar teröristtir. illa hero yazan tişörtmü giymesi lazım ceza almak için ayrımcılık neden
tezata bak 4 yıl önce
Türkçülüğe hakaret edyor..Türk Dili ve edebiyatı okuyor..PKK propogandası yapıyor..Öğrencimisin soytarımı..Neden geldiği de belli zaten ortalığı karıştırmak..Öğrencilik falan hikaye...Allah topunuzu yok etsin bu mübarek gün hürmetine inş..
örgüt propagandası 4 yıl önce
okucak ve vatanına milletine faydası olacak öylemi.ülkeye zarar verecek potansiyel birine okuma hakkı neden verilir.okuyacak doğru yolu bulacak dimi.okuyanlarını da biliriz bunların biz.bu tiplerin her türlü devlet işlerinden hatta vatandaşlıktan atacaksın.sevmediği bir ülkenin vatandaşlığını haketmiyor.vatanını seven insan çok çocuk yapar.yoksa bu ülkenin geleceği iyi değil.terör bölgesindeki artış hızına bakın.anlarsınız.
MT 4 yıl önce
Bunların yüzlerini buzlamayın insanlar görsün.
emre u 4 yıl önce
Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okuyup nasıl örgüt provokandası yapılabilirki. Sonradan mı dönmüş acaba.