banner851

banner614

SERBEST KALDI YİNE HIRSIZLIK YAPTI

Düzce’de çok sayıda hırsızlık olayına karıştığı gerekçesi ile geçtiğimiz hafta gözaltına alınıp mahkemece serbest bırakılan şahıs, uslu durmadı. 2 ayrı motosiklet hırsızlığına daha karıştığı tespit edilen F.M. tekrar yakalandı.

banner619
Asayiş 25.05.2021, 13:35 26.05.2021, 14:48
3408

Uslanmayan hırsızlık şüphelisi, tekrar gözaltına alındı.

Düzce’de 1 oto hırsızlığı ve 4 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi olarak geçtiğimiz hafta gözaltına alınan F.M. isimli şahıs, 18 Mayıs 2021 Salı günü çıkarıldığı mahkemece serbest kalmıştı.

Çok sayıda hırsızlık olayında adı geçen F.M. serbest kalması sonrası iddiaya göre yine suça karıştı. 18-23 Mayıs tarihleri arasında meydana gelen 2 ayrı motosiklet hırsızlığı olayının şüphelisi olarak 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü tekrar yakalanan şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün asayiş şube müdürlüğü ekiplerinde adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (11)
Madur 4 ay önce
Şimdi bunu alcan ağzını burnunu darp edecen sonrada darp alıkoyma ben suçlu olurum değilmi ah şeriat ah adalet nerdesin yapan yaptığıyla kalıyo
Esnaf 4 ay önce
Muptezel serefsiz
Şaban 4 ay önce
Şeriatın gözünü seveyim ,milletin emeklerini çalmak ne demek
yarı tanrı 4 ay önce
şeriat istiyorsan 1 ay arabistana gitsene
Vecihi 4 ay önce
Adam seviyor demek bu işleri,bu aleme gönlünü vermiş desene..
Kanunlar yetersiz. 4 ay önce
Zaten bu işin öyle olduğu bildiği için adam içeri girip çıkıp yine aynısını yapıyor ve salmışlar bu kez motor çalıyor yine serbe kalacak. Kanunlar zayıf ve yetersiz.
E.m. 4 ay önce
Bu feth-i mert midir ne dır ne diye serbest bırakıldı. Bu değil mi koca düzceti birbirine düşürün bmw yi çalan. 4 ayrı ofise dalıp hırsızlık yapan. Bunun kimlerle ne bağlantısı var çözeceksiniz diye daha kaç kişinin canı yanacak. Verin odunu gönderin
ADALET 4 ay önce
BİRSÜRÜ SUÇA RAĞMEN SERBEST KALIYORSA MALIMIZ DEĞİL CANIMIZDA TEHLİKEDE
Camikebirli 4 ay önce
Yine sebest kalır hırsızlık duç değilmi neden salıyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın