banner851

banner955

SİLAHLA VURULAN SOKAK KÖPEĞİ YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

Gölyaka’ya bağlı Aksu Köyü’nde vahşet… Sokak köpeği önce silahla vuruldu, ardından felç kalan zavallı hayvan domuz kapanına yakalandı ve ayakları parçalandı. Durumu ağır olan köpeğin tedvaiisne İstanbul’da devam ediliyor.

Asayiş 29.11.2021, 18:51
2478
SİLAHLA VURULAN SOKAK KÖPEĞİ YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

Gölyaka’ya bağlı Aksu Köyü’nde yaşanan olayda bir sokak köpeği önce silahla vuruldu, ardından felç kalan zavallı hayvan domuz kapanına yakalandı ve ayakları parçalandı.

Köylülerin ihbar ettiği hayvana DÜHAK Derneği kucak açtı. İhbarı alır almaz Düzce'de özel bir klinikte tedavisine başlanan köpeğin omurgasında kurşun tespit edildi.

Durumu ağır olan köpeğin tedavisinin Düzce'de mümkün olmaması nedeniyle dernek yetkililerince İstanbul'da özel bir kliniğe götürüldüğü öğrenildi.

 Vahşetle ilgili DÜHAK Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Enes Tutkun, “Silahla sokak hayvanlarını vurmak Düzce'de maalesef çok sık karşılaştığımız bir durum. Bizler yaşatmak için mücadele ederken birileri Allah'ın sessiz kullarını öldürme peşinde. Dernek olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik ve bu mazlumu yaşatmak için var gücümüzle uğraşıyoruz. Bilinmesini isteriz ki bugün masum bir köpeğe yöneltilen namlu yarın çocuklarımıza da yöneltilebilir. “ dedi.

banner844
Yorumlar (16)
Vatandaş 1 yıl önce
Sokak hayvanlarının iyi bakilabilecek barınaklarda koruma altına alınması gerek. İnsana en çok saldıran hayvan türüdür köpek. Yılda yüzlerce insanın ölümüne ve yaralanmasına sebep oluyorlar. Barınaklarda kontrol altında tutulmalı
Meltem 1 yıl önce
Bu kadar vicdansızlık olur mu yA masum melekten ne istediniz pislikler. Yaşattığını yaşatmadan geberme inşAllah
olumsuz beğeni atan mahlu 1 yıl önce
yorumları beğenmedim diyen iki geri kafalı cahil kendinizi belli etsenize bu kadar hayvan düşmanı kimmiş görelim benim korkum köpekler değilde sizsiniz
can 1 yıl önce
benderimki bu hayvalari sokaga atanlarda suclu Ben almanyada 40 SENEDIR BASI BOS KÖPEK GÖRMEDIM AMA KÖPEGI SILAHLA VURMAK NE DEMEK YA CAN TASIYO YAZIKLAR OLSUN YAPANA INSAN DEYILSIN
Elif 1 yıl önce
İnsan sıfatı altında nasıl dolaşıyorsunuz bu denli bir zevk istek arzumu olur vasrada insan sıfatı altında olmaz! Yaşattığınız yaşamadan ölmeyin tek duam bu!
Can dostu 1 yıl önce
Bu cana bunları yaşatan dilerim Rabbim den bin beterini yaşayarak can verir
Ayşe 1 yıl önce
Daha çoook bela gelecek bekleyin görün
Usta 1 yıl önce
Kaynaşlı belediyesi yaralı bir kediyi veterinere tedavi ettirmiş.boy boy fotoğraflar.reklam iyi.arkadan bütün köpekleri topladılar.Akibetleri belli değil.rahat mı vicdanınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız