banner851

banner614

SOKAĞA ATILAN KADINLARIN İMDADINA POLİS YETİŞTİ

Günlük kiralık evde uyuşturucu madde alan ve 2 kadını darp ederek evden atan 2 kişi gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 01.08.2021, 14:31 01.08.2021, 17:27
8907
SOKAĞA ATILAN KADINLARIN İMDADINA POLİS YETİŞTİ

Olay, bugün sabaha karşı 05.00 sıralarında Orhangazi Mahallesi Fakülte Sitesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre vatandaşların bir daireden yüksek gürültü geldiği yönünde Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine yaptıkları ihbarı değerlendiren Polis ekipleri, söz konusu adrese gitti.

Polis ekipleri, adreste yaptıkları incelemelerde,  Ş.C. ve Ö.A. isimli genç kadınların K.U. ve C.B. tarafından darp edilerek dışarı atıldıklarını öğrendi. Evin içinde yapılan incelemelerde bir miktar uyuşturucu ile uyuşturucu kullanmaya yarayan aparatlar ele geçirilirken, K.U. ve C.B. gözaltına alındı.

Genç kadınlar S.Ç ve Ö.A önce sağlık raporu için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama hastanesine, ardından ise ifadeleri için Bahçeşehir Yenikent Polis merkezine götürüldü.

Polis ekipleri yaşanan olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (9)
Hsn 2 ay önce
Kızım sizin hiçmi ananız babanız yok ar namusunuz kendinize saygınız yok. Bırak kızı erkek olsun kız olsun uyuşturucu kullanıp kendinizi niye rezil duruma sokuyosunuz. Yazık günah ya ailelerinize yazık gençliğinize yazık onursuz ezik hayat yasiyorsunuz
BIKTIK 2 ay önce
Ah ana babalar ahh. Birilerin işine geliyoki bunların kökleri kazınmıyor. Beçi de günlük kiralık evlerde kalıcıda cirit atıyorlar. Bunların başlarıda belli sonlarıda.
ŞABAN 2 ay önce
ALLAH İSLAH ETSİN SİZLERİ ,
DüzceUyuşturucuVeFuhusMek 2 ay önce
Rezil zavallılar
Aile Babası 2 ay önce
Düzce Konuralp günlük evler sebebiyle uyuşturucu bağımlılarının, satıcılarının, fuhuşun merkezi oldu. İl dışında dahi adını duyar olduk yabancı il plakalı arabalarla tekinsiz adamlar ne oldu belirsiz kadınlar çocuklarımızı okumaya diye yolladığımız bölgede cirit atar oldu. Apartmanlar okul tatilde olduğunda eroinmanların buluşma noktası, apartman boşlukları uyuşturucu bağımlılarının salonu, günübirlik evler bu insanların vahası halinde. Bekçilerin hepsi ellerinde telefon, kafelerde kafe önlerinde. Yetkililer gerekli önlemi almazsa düzcemizin ve üniversite bölgemizin adı çok farklı olaylarla anılır yakında ve muhafazakar bir il olan düzcemiz bunu kaldırmaz buna göz yumanı da affetmez. Herkes kendine çeki düzen versin görevini yapsın. Öncü haberden ricamdır bölgeye lütfen perspektifinizi yakınlaştırarak bir bakınız göreceğiniz dönen olaylar, yaşanan rezillikler pislikler eminim sizin de midenizi bulandıracaktır.
denetim yok mu? 2 ay önce
günlük kiralık evler fuhuş yuvasına dönmüş durumda. Yok mu bunun kuralı denetimi? Bu kadar laçka bir durum olmaz.
Akif 2 ay önce
Bırakın ne halleri varsa görsünler
EGM nerede 2 ay önce
Bu amaçla kullıldığı bilmeyen mi var polis artık işini yapsın temizlensin mahalle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın