banner614

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI DELEN 4 KİŞİYE PARA CEZASI KESİLDİ

banner619

Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde 21 Aralık Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasının ardından, Düzce’de denetimler sıklaştırıldı. 56 saat sürecek sokağa çıkma yasağının ilk saatlerinde Bahçeşehir bağlantı yolunda denetim yapan motorize Yunus ekipleri, izin belgesi olmayan 4 kişiye cezai işlem uyguladı. Polis ekiplerini görünce kaçmaya çalışan bir araç sürücüsü de saklandığı bir evin bahçesinde yakalandı.

banner846
Asayiş 18.12.2020, 23:55 19.12.2020, 00:16
4443
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI DELEN 4 KİŞİYE PARA CEZASI KESİLDİ
banner844

Kovid-19 ile mücadeleye ilişkin önlemler doğrultusunda saat 21.00'de başlayan hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması, Pazartesi günü saat 05.00'te sona erecek. Düzce’de sokağa çıkma kısıtlamasındaki sürelere uymak için istisna getirilenler dışındaki tüm iş yerleri de saat 20.00'de kapandı.

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle Bahçeşehir Bağlantı yolu üzerinde denetim yapan polis ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasının ilk saatlerinde izin belgesi olmayan 4 kişiye cezai işlem uyguladı. Bağlantı yolu üzerinde denetim yapan motorize polis timlerini gören T.A isimli bir kişi, korkup aracı ile kaçmaya başladı. Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan T.A. uzun süre kaçarak izini kaybettirmeye çalıştı. Polis ekiplerinin takibi sonucu, araç Cumhuriyet Mahallesinde park halinde bulunurken, T.A ise saklandığı bir evin bahçesinde yakalandı.

T.A isimli vatandaşa sokağa çıkma kısıtlamasını deldiği için 3 bin 150 lira idari para cezası uygulanırken, ayrıca trafiği tehlikeye atmak, polisin dur ihtarına uymamak suçlarından da adli para cezası kesildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Hasan 6 ay önce
Olur böyle vakalar Türk polisi yakalar
muhammet gokce 6 ay önce
polisn nomalde para cezasi kesemz diye duydum bu mahkemeden itirazda iptl edilmis cee yasal olarkda bilmeyenler var avumat soyledi icnn biliyorum itiraz edip iptl ediliyor...diye duydum
Fevziçakmak 6 ay önce
Madem hayatımız morg yaşasın kırmızı tuborg
15°
açık