banner851

banner614

SON DURAKLARI CEZAEVİ OLDU…

Düzce’de gece saatlerinde bir iş yerine maske ve eldiven kullanarak giren 2 şüpheli, polis ekiplerinin titiz takibi sonucunda çaldıkları malzemeler ile birlikte yakalandı.

banner619
Asayiş 28.05.2021, 21:00 29.05.2021, 17:16
4549

27 Mayıs tarihinde D-655 Akçakoca Karayolu üzerinde bulunan bir işyerinde yaşanan hırsızlık olayının zanlıları, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerinin titiz takibi sonucunda, iş yerinden çaldıkları malzemeleri satamadan yakalandı.

Alınan bilgilere göre, güvenlik kameralarına yakalanmamak için maske ve eldiven kullanarak işyerinin kapısını kıran Z.A ve İ.A  isimli zanlılar, içeriye girdi.

İşyerinden değerli eşyaları yanlarına alıp kayıplara karışan Z.A ve İ.A’nın kimlikleri, polis ekiplerinin güzergah üzerindeki güvenlik kameralarını incelemesi sonucunda belirlendi. Savcılıktan alınan izinle şüphelilerin adreslerine operasyon düzenleyen polis ekipleri, Z.A ve İ.A’yı  çaldıkları malzemeler ile birlikte gözaltına aldı.

Bugün Düzce İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesine sevk edilen Z.A ve İ.A, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Vatandaş 4 ay önce
Zaferle İbrahim, geç bile kaldılar bunları almakta. Gümüşovada çalmadıkları kalmadı.