banner851

banner955

SOSYAL ALANLARDA GÜVENLİK ARTIYOR

Düzce’de son dönemde kamu malına zarar veren duyarsızların sayısında artış gözlenmesi üzerine Düzce Belediyesi halkın soluklandığı ve aileleriyle hoşça vakit geçirdiği alanlarda güvenlik tedbirlerini arttırma kararı aldı. Bu doğrultuda Millet Bahçesi’nde güvenlik nöbeti başladı.

Asayiş 02.06.2022, 16:00
2087
SOSYAL ALANLARDA GÜVENLİK ARTIYOR
banner986

Geçtiğimiz günlerde şehir merkezindeki Kent Parkı gözüne kestiren kamu malı düşmanlarının, parkta neredeyse hasarsız yer bırakmaması sosyal alanlarda özellikle akşam saatlerinde nöbet tutulması gerekliliğini ortaya koydu. Aynı şekilde Millet Bahçesi’nin tuvaletlerinde de ardı ardına yaşanan tahribatlar bu değerlerin kontrol altında tutulması zorunluluğunu gösterdi.

Bu doğrultuda tedbirleri arttırmak için harekete geçen Düzce Belediyesi, ilk olarak Millet Bahçesi’nin güvenliğini sağlamak amacıyla kolları sıvadı.

Düzce Belediyesi özellikle akşam saatlerinden itibaren belediye güvenlik amirliğine bağlı personellerle Millet Bahçesi’nde olumsuzluğa göz açtırmayacak. Böylelikle Millet Bahçesi’nin güvenliği kontrol altına alınmış olacak.

Düzce Belediyesi güvenlik amirliğine bağlı 2 personel akşam 17.30-08.30 saatlerinde devriye gezecek. Herhangi bir olay geliştiğinde anında kolluk kuvvetlerine bilgi verecek ve Millet Bahçesi’ni kontrolsüz bırakmayacak.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekibinden 4 zabıta memuru da gündüz devraldıkları nöbeti saat 24.00’a kadar sürdürecek.

   

Öte yandan Millet Bahçesi’ne paralel olarak İstanbul Caddesi’nde de güvenlik önlemlerinin arttırılacağı bildirildi. Zabıta ekipleri gece İstanbul Caddesi’nde de devreye gezecek.

banner844
Yorumlar (4)
Resul İnan 3 ay önce
göreyim sizi hadi gecenin kartalları yere bir tane çekirdek düşmeyecek
ARAR 3 ay önce
Güvenlikçilerin mesai saatinde cep telefonlarını elinden alıcan telefonlarla oynamaktan yanından geçen motosikletin ekzosu kopuk kask yok hız 70 80 görmüyorlar iki başa dik görevlileri biri görsün biri durdursun
Cevap 3 ay önce
Eğitim arkadaşlar eğitim işiniz gücünüz güç guvvet
BÖRÜ 3 ay önce
Yelekli gözlük takmayan göreve hazır tek başına yapar duruş heytbe yeminimi bozdum ağalar diyor
21
açık