banner614

SUÇ MAKİNASI YAKALANDI

banner619

Düzce'de çeşitli suçlardan yaklaşık 21 yıl hapis cezası olan şüpheli M.H.T., emniyet ekiplerince sabaha karşı eş zamanlı düzenlenen operasyon sonucunda saklandığı evin çatı katında kıskıvrak yakalandı.

Asayiş 19.09.2019, 12:49 20.09.2019, 16:15
5905
banner785
Düzce'de 12 suçtan kaydı bulunan ve kesinleşmiş hapis cezası olan suç makinası operasyonla yakalandı.


Şüphelinin yakalanması uzun süredir için titiz bir çalışma yürüten Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptığı istihbarı çalışmalar sonucunda bu sabah (19 Eylül 2019 Çarşamba günü) saat 05:30 sıralarında harekete geçti. Asayiş şube ekiplerince farklı adreslere eş zamanlı yapılan operasyonla, şüpheli M.H.T. ikametinin çatı katında saklandığı yerde kıskıvrak yakalandı.

Şahsın cebir tehdit veya hile kullanarak kişi hürriyetinden yoksun kılma, resmi görevlilere, görevlerinden dolayı hakaret, yaralama, ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma veya taşıma-bulundurma ve silahla yağma olmak üzere toplam 12 suç kaydından arandığı ortaya çıktı. Hakkında kesinleşmiş 20 yıl 11 ay 27 gün hapis cezası ve 10 bin 800 TL para cezası olduğu öğrenilen M.H.T. yapılan işlemleri sonrası cezaevine teslim edildi.
Yorumlar (15)
S.y 1 yıl önce
Tanımayan konuşuyor işte .. yüreği kalbi tertemiz delikanli bi abimizdir. Allah tez zamanda ailesine ve sevdiklerine kavuşturmayı nasip etsin
TAŞDAN 1 yıl önce
Kelime kaşarlığı yapma ??? Bunları bırakacağına delikanlı ol adam gibi yaz
DüZceli 1 yıl önce
Ali Yılmaz hangi mahallede otryosun sen delikanlı adammışsın
yuh yaa 1 yıl önce
böyle şuç makinalarının ismini yazmazsınız. ama belki para koparırız diye tanınmış aileleri karalama pahasına , suçu kesinleşmemiş insanların 7 seceresini yazarsınız. nerde karakter nerde adamlık ?
???? 1 yıl önce
Ne olacak ad soyad yazsam taşdan bi açıkla da bilelim
Ali yılmaz 1 yıl önce
suç makinası resmen, güzel düzcemize yakışmıyor
Numan 1 yıl önce
Yakalanmasına çoook sevindim teşekkürler emeği geçenlere
M.C 1 yıl önce
Bir insanın bu kadar sucu var ilken hem de kesinlestirilmis ceza. Nasıl geziyor bunlar anlamıyorum. Bu kesinlestirlimis cezaları alırken salıp sonradan mi toplanıyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı