banner851

banner955

ŞÜPHELİ ÇANTANIN İÇİNDEN BAKIN NE ÇIKTI?

Gece saatlerinde Düzce’de şüpheli bir çanta ihbarı alan polis ekipleri teyakkuza geçti. Olay yeri geniş güvenlik çemberine alınırken, Özel kıyafetli Bomba İmha Ekibi tarafından fünye ile patlatılan çantanın içinden, kadın iç çamaşırları ve bir televizyon kumandası çıktı.

Asayiş 19.07.2020, 02:17 19.07.2020, 15:19
5794
ŞÜPHELİ ÇANTANIN İÇİNDEN BAKIN NE ÇIKTI?
banner1032

Olay gece saatlerinde Eski Bolu Caddesi Ticaret Meslek Lisesi karşısındaki otobüs durağında meydana geldi. Otobüs durağının yanındaki çöp kovasının önünde şüpheli çanta olduğu yönünde ihbar alan polis ekipleri, bölgeyi güvenlik çemberine aldı. Bomba paniği nedeniyle trafiği kapatan polis ekipleri, bölgede yoğun güvenlik önlemleri aldı. 

Olay yerine çağrılan Bomba İmha Ekipleri uzun süre uzaktan şüpheli çanta ile ilgili inceleme yaptı. Uzun süren incelemelerin ardından özel kıyafetli Bomba Uzman Ekibi, yerleştirdiği fünye ile çantayı patlattı.

Patlama öncesinde çevredekileri uyararak bölgeden uzaklaştıran polis ekipleri, çantanın bulunduğu mevkide kuş uçurtmadı.

Alınan güvenlik tedbirleri altında fünye ile patlatılan çantanın içerisinden kadın iç çamaşırları ve bir adet televizyon kumandası çıktı.

Polis ekipleri, çantayı bırakan kişi ya da kişileri yakalamak için çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

banner844
Yorumlar (1)
Donkişot 2 yıl önce
Bu don kimin donu beyimin donu,
ben yıkarım onu mis gibi kokar donu :D
18
parçalı bulutlu