banner851

banner955

ŞÜPHELİ ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de hassas burunlu narkotik köpeği ile yol kontrolü yapan Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphe üzerine durdurdukları araçta uyuşturucu madde ele geçirdi. Araç sürücüsü, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Asayiş 28.02.2022, 11:39 28.02.2022, 14:23
2826

Düzce İl Jandarma Komutanlığı, Düzce’de uyuşturucu satışı ve kullanımı ile ilgili mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gölyaka ilçesine bağlı Hacıyakup Köyü mevkiinde hassas burunlu narkotik köpeği ile yol kontrolü yapan jandarma timleri, şüphelendikleri H.K idaresindeki bir otomobili durdurdu.

Araç içerisinde ve H.K’nin üzerinde narkotik köpeği ile arama yapan jandarma timleri, otomobilin içine gizlenmiş 8 adet LYRCİA diye tabir edilen Sentetik Hap ele geçirdi. Bunun üzerine jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan H.K, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

H.K, ifadesinin alınmasının ardından Nöbetçi Savcısı’nın talimatıyla, uyuşturucu madde kullanıp kullanmadığının tespiti için kıl ve idrar örneği alınmak üzere, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

H.K, gerekli muayenesinin ardından, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Konu ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Kanun bırakıyorsa yasak d 8 ay önce
Yani adamın üzerinden uyuşturucu çıktığı halde serbest kalıyorsa kanunlarımızda bir yerde eksiklik vardır. Bir yandan yasak ama bir yandan yasak olan maddeyle yakalanan şahıslar nasıl serbest kalabiliyor, ceza evlerinde yer kalmadıysa ceza evi yapılsın, varsa neden, nasıl serbest kalıyor, uyuşturucu yaşı 10 li yaşlara indi, memleketin geleceğini bunlara mı bırakacaksınız. Kanun böylelerini bırakıyor sa uyuşturucu serbet mi demek oluyor bunu bilelim bari.
22
kapalı