banner851

banner614

SÜRÜCÜ CANINI ZOR KURTARDI

banner619

Merkeze bağlı Çınardüzü Köyü yolu üzerinde mıcır yüklü TIR alev alev yandı. Seyir halindeyken motor kısmından dumanların çıktığını fark ederek duran sürücü, canını zor kurtardı. Çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından ormana sıçramadan kısa sürede söndürüldü.

banner846
Asayiş 20.05.2017, 10:42 21.05.2017, 11:51
4057
banner844

Düzce Merkeze bağlı Çınardüzü Köyü yolunda korkutan yangın... Seyir halindeki TIR alevlere teslim oldu.
Edinilen bilgilere göre; Çıanrdüzü Köyü mevkiinde bulunan Düzce Belediyesi'ne ait taş ocağında kasasına mıcır yüklenen Mehmet Yetim idaresindeki TIR, merkeze doğru yola çıktı. Köy yolunda ilerlerken aracın ön kısmından dumanlar çıktığını fark eden sürücü Mehmet Yetim hemen aracı durdurdu. Motor kısmının kısa sürede alev topuna döndüğü TIR yangını için sürücü itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Düzce ve Beyköy belediyelerine bağlı itfaiye erleri ihbar üzerine hemen bölgeye giderek, yangına müdahale etti. TIR'ın dorsesine kadar olan bölümünü hurdaya çeviren yangını kontrol altına alan ekipler, soğutma çalışması yaptı. Jandarma ekiplerinin araç kaldırılana kadar yolda güvenliği sağladığı yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (2)
Mehmet 4 yıl önce
Geçmiş olsun,can kaybı yaşanmaması sevindirici.
Enes 4 yıl önce
Milletin ahı hep üzeriniz de unutmayın bu köydeki vatandaşlar hepinizin nasıl şöför oldugunuzu biliyor. Düzce belediyesi tamamen kontrolsuzce hız sınırlarının fazlasıyla gelen bu tırlara birsey demiyor. Yazık bu insanlara.