banner851

banner955

SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI

Düzce’de gerçekleştirilen polis uygulamasında araçlarında eksik olan sürücüler ara yoldan giderek uygulamaya girmek istemedi. Fakat polis ekipleri o ara yolda da uygulama yapınca 12 araç bağlandı, 53 sürücüye ceza yazıldı.

Asayiş 07.03.2021, 10:01
5956
SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI

Düzce’de D-655 Karayolu üzerinde polis ekipleri tarafından genel trafik denetimi yapıldı. Güzergah üzerinde araçları ile seyir halinde olan sürücüler, polis uygulamasını görünce uygulamadan kaçmak için ara yola girmek istedi.

Ara yoldan girerek uygulamaya girmeden ayrılmayı düşünen sürücüler, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin ara yolda yaptığı uygulamaya takıldı.

Yapılan kontrollerde 5 sürücünün ehliyetsiz araç kullanmasından, 6 sürücünün ise muayene eksikliğinden dolayı araçları bağlandı. Ayrıca, uygulamaya girmeyerek ara yola giren araçlardan 53’üne emniyet kemeri, camda film, sigorta, muayene, ehliyetsizlik ve direksiyon başında otomobil kullanmaktan cezai işlem uygulandı.

(İHA)

banner844
Yorumlar (8)
ramazan 2 yıl önce
beyler sorun devlet dil düzcedeki trafik polislerinde sıkıntı biliyorum ediyorum cogu kacakcılara yardım ediyo ama kime anlatsak suclu biz oluruz orda burda milletin işini görüp para yiyolar kalkarken brz ceza yapalım diyerek güle eglene kalkıyolar 1 saatte cezalarınıda tamamlayıp keyiflerine bakıyolar hiç biri yalanda değil hiç biri hepsini araştırıp takip etsinler hepsi cıkar ne oldukları
Ysf sound 2 yıl önce
Direksiyon başında kullanmayacak ta arka koltuktan mı kullanacak adam
Samet Can 2 yıl önce
Direksiyon başında otomobil kullanmaktan ceza yazılmış ne demek haberi yapan kişinin kafası nasıl dolu belli değil:)
2 yıl önce
"Direksiyon başında araç kullanmak" haberi yazan arkadaş seni tebrik ederim
Azızıyelı 2 yıl önce
Devlete para lazım tabi kesin kesın
İbrahim 2 yıl önce
Öyle bir Devlet ki vatandaşına pusu kuruyor.
Özge 2 yıl önce
Direksiyon başında otomobil kullanmak mı?
sçavuş 2 yıl önce
NE ZAMAN TRAFİK İLE İLGİLİ HABER OKUSAM D-655 KARAYOLU
Yeni Sayımız