banner851

banner614

SÜRÜCÜLERE KÖTÜ HABER!

banner619

D-100 karayolunun İhsaniye ile Taşköprü Köyleri arasında yaklaşık bir aydır devam eden menfez çalışmasının yaklaşık bir ay daha devam edeceği öğrenildi.

banner846
Asayiş 21.10.2017, 17:14 21.10.2017, 18:33
5742
banner844

D-100 karayolunda yaklaşık bir aydır devam eden menfez çalışmaları nedeniyle aksayan trafik sürücüleri çileden çıkarmıştı. Yetkililerden alınan bilgiye göre, önümüzdeki bir süresince çalışmaların devam edeceği öğrenildi.

İhsaniye Köyü ile Taşköprü Köyü arasında özellikle sabah ve akşam saatlerinde oluşan kilometrelerce uzunluktaki araç kuyruğu,önümüzdeki günlerde de devam edecek. Devlet Su İşleri’nin (DSİ), su menfezi çalışmaları nedeniyle araç geçişlerinde yaşanan yoğunluk çoğu zaman çekilmez bir hal alıyor.

Taşköprü Köyü mevkiinde devam eden çalışmalar yaklaşık 10 gün sonra bitecek ancak ekipler daha sonra İhsaniye Köyü mevkiinde bulunan menfez çalışmasını tamamlamak için yine 10 günlük bir çalışma daha yapacak. 20 günlük bir çalışmanın ardından tamamlanması beklenen menfezlerin daha sonra üzeri kapatılacak ve asfalt dökülecek. Bu çalışmalarında bir haftayı aşacağı söylenirken, trafik akışı ancak yaklaşık 30 gün sonra eski haline dönebilecek.

Haber: Ş. ÇAKIR

Yorumlar (26)
Sade Vatandaş 4 yıl önce
Haftasonu 2 gün kafa dinlerim diye düzceye kaçtım bu yüzden 2 günüm zehir oldu.
AKK 4 yıl önce
ALTI ÜSTÜ MENFEZ CUMARTESİ PAZAR ÇALIŞMA YOK TABİKİ BİTMEZ ADAM BİR AYDA 3 KATLI EW YAPIYOR
ibrahim 4 yıl önce
2 tane eleman bir aydır yavaş yavaş dikkatli düşünerek çalışıyor. Biraz zor biter. İnanıyorum bu bilerek yavaş yapılıyor.
Erhn 4 yıl önce
Uc bes kisi calisiyo. Ellerinde telefon orurup duruyolar. Baskan hele bi kontrol et ne oluyi orda
Rezillik 4 yıl önce
Tatılde neden yapımadı bu çalışma. Okul zamanı kaza olsun diye mi?
onemli olmayan vatandas 4 yıl önce
günde 5 saat çalışılırsa tabi 1 ay daha devam eder
Murat Kurt 4 yıl önce
Bu yol ana güzergahdır başka bir alternatif yol da yoktur.Bu yolun çalışması bir an önce bitirilmeli gerekirse sabaha kadar çalışılmalıdır.Her gün gelip gidiyorum ambulanslar bile bekliyor geçemiyor böyle birşey olamaz
aynalı 4 yıl önce
bu menfezlerın yapım işini kim denetler kım gelıp okey verır tam muamma adamlar toplama amele usulu ıle menfez yapıyolar boş olan varsa 100 lıra yevmıye ıle ışı bılen adam arıyolar komık deyılmı sızce ha ıkı tane afkanlımı ıraklımı var calı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın