banner851

banner614

SÜRÜCÜLERİN İZİN BELGELERİ KONTROL EDİLDİ

Düzce'de sokağa çıkma kısıtlamasında trafiğe çıkan sürücülere yönelik yapılan denetimde, kısıtlamadan muaf olanlara koronavirüs ile ilgili uyarıcı bilgilendirmeler yapıldı.

banner619
Asayiş 02.05.2021, 10:58 03.05.2021, 15:09
2249

Türkiye genelinde tam kapanma kısıtlaması devam ederken, güvenlik güçleri ise denetimlerini sürdürüyor. Uygulamalar kapsamında şehrin giriş, çıkışlarına ve işlek bölgelere kontrol noktaları oluşturan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sürücülere yönelik denetim gerçekleştirdi.

D-655 Karayolu Sakarya istikametinde gerçekleştirilen denetimlerde kısıtlamada sokakta bulunan sürücüler tek tek kontrol edildi.

 Sürücülerin kısıtlamayı ihlal edip etmediği kontrol edilirken, ayrıca koronavirüs ile ilgili uyarıcı bilgilendirmelerde bulunuldu.

Salgının Düzce’de arttığını belirten polis ekipleri, daha dikkatli olunması ve trafik kurallarına uyulması gerektiğini belirtti. (İHA)

banner844
Yorumlar (3)
Cevat özbasan 5 ay önce
Sayın yetkililerden ricamız,lütfen kalıcı konutlar 5 bölge telekom civarında gün içerisinde de aynı denetimin yapılması.saygılar.
Madur 5 ay önce
Şu hassasiyeti a k p nin kongrelerinde de göstergeleri şuanki duruma bu ülke gelmezdi
hamza 5 ay önce
Anca ana yolda olur o denetim mekjez ara sok. koylerde yok otellerde zenginlere yok memurlara yok polis vs. yok yok yok esnaf isciye var garibana var hersey bir de utanmadan chp ye laf atarsiniz utanma ahlak yok