banner851

banner614

SÜRÜCÜNÜN EHLİYETİNE EL KONULDU…

banner619

Korona virüs salgını sebebi ile uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında iftar sonrasında yapılan uygulamalarda polisin 'dur' ihtarına uymayan alkollü sürücü, kovalamacanın ardından yakalandı. Yakalanan sürücüye cezai işlem uygulandı.

banner846
Asayiş 25.04.2021, 22:23 27.04.2021, 16:52
5294
banner844

Korona virüs salgını sonrasında ülke genelinde uygulamaya sokulan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kentin dört bir yanında denetimlerini sürdürüyor.

Yapılan denetimlerde, kısıtlamayı ihlal edenler ve araç sürücülerinin de trafik kurallarına uyup uymadıkları kontrol ediliyor.

Denetimlerde, Hürriyet Bulvarı üzerinde iftar sonrasında yapılan uygulamada polisin 'dur' ihtarına uymayan bir araç sürücüsü ara sokaklarda durduruldu. Yapılan kontrollerde sürücünün 1.31 promil alkollü olduğu tespit edilirken, Sürücünün ehliyetine el konuldu.  Alkollü sürücüye, toplamda 5 bin 879 lira para cezası kesildi.

Yorumlar (5)
Tufan 3 ay önce
Seçim kendisinin bırakın bu yorumları kişinin imanı kendini ilgilendirir anadın mı
Tufan 3 ay önce
Yapmaz o iyi çocuk cihaz bozuktur anadın mı
Düzceli 4 ay önce
Bu mübarek günde yazık içilirmi allh isla etsin sizi
ozcan alkaya 4 ay önce
iste tamda bu buna yuz misli yazin bu mbrk gunde byle yapana asla ne aciyin ne acirm ama gerckten mazlumu ayirn idare edn .
Esnaf 4 ay önce
Yazıklar olsun şu mübarek günde olacak şey mi