banner851

banner614

TACİZCİLER YAKALANDI!

banner619

Düzce Üniversitesi yolunda genç kızlara araçtan sözlü tacizde bulunan iki şahıs ihbar sonucu karşılarında polisi görünce kaçmaya kalkıştı. Kısa sürede kıskıvrak yakalanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

banner846
Asayiş 12.10.2017, 11:13 12.10.2017, 15:27
8488
banner844

Düzce Üniversitesi yolunda genç kızlara sözlü taciz bulunan iki şahıs gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre olay, dün akşam saatlerinde Konuralp-Düzce Üniversitesi yolu üzerinde meydana geldi.

Otomobille üniversite yolunda git-gel yaparak genç kızları sözle taciz eden iki şahıs olduğu ihbarını alan polis, kısa sürede bölgeye ulaştı. Karşılarında polisi gören şahıslar ise 'dur' ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Ancak kaçış uzun sürmedi. Üniversitenin helikopter pistinde aracı durdurarak şüphelileri gözaltına alan ekipler, sürücüye hem 'dur' ihtarına uymamak hem de alkollü araç kullanmaktan 1500 TL ceza keserek ehliyetine el koydu.

11 genç kızın şikayetçi olduğu sarkıntılık olayını gerçekleştiren iki gencin Düzce nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilirken, şüpheliler, emniyetteki sorgularının ardından sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Haklarında 'sözlü taciz' suçundan işlem yapılan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (23)
üniversite 4 yıl önce
En başta üniversite yönetimi polis ve diğer kurumlarla işbirliği yaparak kendi öğrencisini koruyacak,en yetkili ağızdan yani rektörlükten yapılacak bu tür çağrılar..Sonra da emniyet jandarma gereğini yapsın..Kızlarımıza geçmiş olsun..
O civarda 4 yıl önce
O civardaki apartmanlarda yaşanan maceraları duyan sapıklar yol boyunca arabayla taciz yapıyor. Bekâr evlerinde harika olaylar yaşanıyor. Burada oturuyoruz. Bilmiyor değiliz. Zavallı yoldaki kızlar da rahatsiz ediliyor.
Adnan 4 yıl önce
Bunlar ve bunun gibiler Ş dir. Alkollü olmaları suçlarını hafifletmemelesi hatta daha da ağırlaştırması gerekir. Ahlak kalmamış pisliklerde.
Çözüm 4 yıl önce
Bunları kabalak rampasına ayazda getirip sadece donla bırakıp gideceksin taciz nasıl oluyor göstereceksin bak bir daha oluyomu...
can 4 yıl önce
Burda yorum yapan kardesler emin olun sizde onlar gibisiniz toplumda ne din kaldi ne ahlak bugun herseyi bildigimiz gibi Allah cc nekadar biliyoruz bugun camiler bos kaveler kafeteryalar dolu sonra toplum niye bozuk .
Ey düzceli 4 yıl önce
Sonra düzce niye gelişmiyor vay efendim niye düzceden kaçıyor gençler welcome to düzce
Cem 4 yıl önce
Ulan sizin Ananız, Bacınız, kızınız yokmu
KİM ?? 4 yıl önce
KİMMİŞ BU TERBİYESİZLER İSİMLERİ NE SÖYLEYİN DE TOPLUM BUNLARI BİLSİN DEŞİFRE OLSUNLAR...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın