banner851

banner614

TAKSİCİ POLİSE KAFA ATTI

banner619

Şehir merkezinde yol verme tartışması üzerine çıkan olayda taksici polise kafa attı. 3 kişi gözaltına alındı.

banner846
Asayiş 17.10.2017, 13:50 18.10.2017, 10:38
11767
banner844

Olay, Saat Kulesi’nin bulunduğu Hasan Efendi Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, çalışma nedeniyle yolun trafiğe kapalı olduğunu gören sivil polis memuru Düzce Emniyetine ait araç ile geri manevra yaptığı esnada hemen arkasında yer alan ticari taksinin sürücüsü tartışma yaşadı.

Taksici, tartışma sırasında polis memuruna kafa attı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda resmi ve sivil ekip sevk edildi. İl Emniyet Müdür Yardımcısı Oktay Özbakır ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü İsmail Caran olaylara müdahale ederek tansiyonu düşürdü. Polis olan biteni görüntüleyen bir esnafa da gösterdi. Yaşanan karışıklık trafikte yoğunluğa neden oldu. Polise kafa atan taksici ile olaya karıştığı iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı. Polise yönelik mukavemetlerin Düzce’de son günlerde artması dikkat çekti.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (82)
düzceli 4 yıl önce
polisde vatandaşda hattini bilicek polis olması ayrıcalıklı olması anlamına gelmiyor ama taksiciyide kınıyorum
gökhan a. 4 yıl önce
polislerinde havasından geçilmiyor vatandaşa hizmet verecekleri yerde ellerindeki gücü kötüye kullanıp halkı sindirmeye çalışıyorlar
jilet 4 yıl önce
polisle tatışılmaz arkadaşlar ? polis her zaman bir sıfır öndedir ?
Kimliği belirsiz 4 yıl önce
Onca yorumu okudumda biraz gülümsedim sağolsunlar ya bakın arkadaşlar üniformayı giyen kendisini artist sanıyo bir cok kez şahit oldum düzcenin memurlarındaki hava türkiyenin hiç biyerinde yok işleri güçleri artistlik ama 15 temmuzu unutmasınlar halk her daim yanında olmıcaktır.
Taksici 4 yıl önce
Özgür bizim kardeşimizdir böyle bişeyi yaptığına ihtimal veremiyorum bunu ona yaptırabilecek neden ne olabilir diye düşünmeden geçemiyorum
DÜZCELİ 4 yıl önce
Maalesef düzce kültürde eğitimde geri kalmış cahillikde ukalıkta çag atlamıştır..
Düzceli 4 yıl önce
Düzcenin her konuda hizaya çekilip adam edilmeye ihtiyacı var. Bu durum günlük yaşamın her alanında karşımıza çıkıyor. Şehir şehirlikten, insanlar insanlıktan çıktı.
Türkiyenin en saygısız insanlarının yaşadığı ise koca bir gerçek.
vatandaş 4 yıl önce
biri malına canına kastetse ilk sığınacağın adam polistir, terbiyesizlik yapmayın.. iyi o zaman işini yapmiicaksa kapatalım zabıtayı polisi herkes kendi kanununu uygulasın, ayıptır, yazıktır, günahtır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın