banner851

banner955

TALİHSİZ KADIN HASTANELİK OLDU…

Düzce’de komşusunun cama sıkışan kedisini kurtarmaya çalışırken, kedinin saldırısına uğrayan kadın hastaneye kaldırıldı. Talihsiz kadının baş bölgesine 2 dikiş atıldı.

Asayiş 14.09.2022, 14:00 14.09.2022, 14:21
4641

Olay dün öğle saatlerinde Aziziye Mahallesinde bulunan bir sitede meydana geldi. Tuğba Özdemir isimli genç kadın, komşusuna ait cins kedinin cama sıkıştığını fark etti. Kurtardığı kedinin saldırısına uğrayan Özdemir, yüz ve baş bölgesinden yaralandı.

Kedi saldırısının ardından vakit kaybetmeden Düzce Atatürk Devlet Hastanesine giden Özdemir’in baş bölgesine 2 dikiş atılırken, ayrıca tatanoz ve kuduz aşıları yapıldı.

Başından geçen olayı Öncü Haber Merkezine anlatan Özdemir, “Benim de köpeğim var, hayvanları çok seviyorum. Olay günü komşumun kedisini cama sıkışmış olarak gördüm. Kurtarmak için hamle yaptım ve kediyi kurtardım. Korkan kedi bana saldırdı. Başımdan tırmık darbesi ile yaralandım. Vakit kaybetmeden Düzce Atatürk Devlet Hastanesine gittim. Aşılarımı yaptırdım, başıma da iki adet dikiş attılar” dedi.

Yorumlar (6)
Adnan 2 hafta önce
Oncelikle geçmiş olsun. Hiç duymadın mı? Kediler nankör hayvanlar dır. Neymiş sahibine haber verecekmissin.
düzceli 2 hafta önce
kedinin durumu nasıl?
Serdar 2 hafta önce
Kedileri sevmem..kediler sevgiden anlamaz.sevdikce saldirirlar..verdikce doymak nedir bilmezler..bu yuzden nankordur..ama kopege bir lokma ekmek ver.kapinda omur boyu seni korur..sahiplenir.asla yedigi ekmegi unutupta nankorluk etmezler..
. 2 hafta önce
Kediler rızkın Allah tan geldigini bildiği için kimseye minnet etmezler kopeklerde yediği yemeğin sahibine kul köle olur.
Resul İnan 2 hafta önce
of dev sargılar, basına açıklamalar, ölümden dönmüş kadın bu açıklamayı almak için kadının evine giden haber ekibinin kullandığı aracın yaktığı benzini aldıkları istasyonun sahibinin kedisi.... de böyle agresif mi acaba ?
Düzceli 2 hafta önce
Bişey olmaz
19
açık