banner851

banner614

TALİHSİZ KADINA 30 DİKİŞ ATILDI…

Düzce’de Pitbull dehşeti yaşandı. Arkadaşına ziyarete giden sağlık çalışanı kadına bir sitede binaya girdiği sırada başıboş dolaşan pitbull cinsi köpek saldırdı. Köpeğin saldırısından güçlükle kurtulan kadın, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Köpeğin sahibi ise, ifade vermek üzere polis karakoluna götürüldü.

banner619
Asayiş 18.09.2021, 12:33 19.09.2021, 16:53
3503
TALİHSİZ KADINA 30 DİKİŞ ATILDI…

Olay dün öğle saatlerinde Orhangazi Mahallesi Düzce Üniversitesi mevkiinde bir sitede meydana geldi. Bir sitede oturan arkadaşını ziyarete giden Hatice Yaslıtepe'ye binaya girdiği sırada, başıboş dolaşan pitbull cinsi köpek saldırdı. Talihsiz kadının çığlıklarını duyan bina sakinleri, güçlükle olaya müdahale ederek, köpeği kadının üzerinden aldı.

Köpeğin saldırısında çeşitli yerlerinden yaralanan Hatice Yaslıtepe, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından 112 Acil Servis Ambulansı ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Yaslıtepe’ye burada yapılan müdahalede, 30 dikiş atıldı. Köpeğin sahibi olduğu öğrenilen Burcu isimli bir kadın ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak, ifadesi için Düzce Yenikent Polis Karakoluna götürüldü.

“3 Kişi köpeği üzerimden güçlükle aldı”

Yaşanan olay ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Hatice Yaslıtepe, köpeğin saldırısından güçlükle kurtarıldığını söyledi. Köpeğin sahibi Burcu isimli kadından şikayetçi olduklarını söyleyen Yaslıtepe, “Üniversite bölgesinde bir sitede oturan arkadaşımı ziyarete gitmiştim. Tam bina içine girdiği sırada, pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradım. Çığlık çığlığa bağırarak, binadakilerden yardım istedim. Sesimi duyan 3 delikanlı, güçlükle köpeği üzerinden aldı. Hastaneye kaldırıldığımda 30 dikiş atıldı. Sağlık durumum kötü. Ben sağlık çalışanıyım ve işe gidemeyeceğim. Köpeğin sahibinin adının Burcu isimli bir kadın olduğunu öğrendik. Eşim ile birlikte polise giderek kadından şikayetçi olduk. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Gerekirse avukat tutarak, maddi ve manevi tazminat davası açacağım. Bu cins köpekleri beslemek yasak, nasıl oluyor da bu köpek bina içerisinde başı boş dolaşıyor” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (15)
TANKUT 1 ay önce
ordan kalıcıya gelmiş galiba. tasmalı sarı beyaz alacalı pitbul başıboş dolaşıyor
Barış 1 ay önce
Yapısı gereği psikopat bir köpek hepsi toplanıp itlaf edilmeli. Bir insan canından daha önemli değil. O civarlarda oturuyorum çocuğuma saldırsa nolcak. Pitbullu da sahibini de ne yaparım artık bilmem. Ama sakin kalabileceğimi sanmıyorum.
SÖZDE YASAK 1 ay önce
Daha dün çarşının ortasında bir çocuk gezdiriyordu elinde, nasıl yasak bu…
Biri 1 ay önce
Köpeği salan köpeğin sahibi değil insan düşmanı Tevfik adlı birisidir. Bunuda bilerek yaptı ne bilip ne konusuyorsunuzki
Halk 1 ay önce
O kadina 500 bin tl.para cezasi kesilsin.Senin avukat paranida o odesin.O kopekler kactane cocuga saldirdi..Iyi beslesin kopegi..
Halk 1 ay önce
Kız Hatice hersey senimi bulur..
Tevfik İzmirli 1 ay önce
Biri adlı kullanici ? Tevfik benim o sitede oturuyorum ve o kadını köpeklerden kurtaran yanım daki arkadaslardir.?
Senin gibi yaratıklara düşman olduğum doğrudur insan olamadiniz için...
Köpek le benim alakam nedir soylermisin ?
İnsan canavarı olduğumu neye göre söylüyorsun...
Bunu da bilerek yaptı ? Olay saatin de neredeydiniz acaba :))
Hayvansever. 1 ay önce
Sahipli hayvanların yaptığı davranışlardan sahipleri sorumludur..Vatandaş yasaklı ırk olan pitbull cinsi köpek besliyorsa belediye ne yapsın ? ..belediyeye şikayet bildirilirse Milli parklar ile koordineli şekilde gider köpeği alır...
Bunun sorumlusu sahibidir...
Vatandaş 1 ay önce
Biriktir tower önünde ve içinde köpekler var, bina görevlisi bayan bakıyormuş köpeklere, orası olma ihtimali var, ayrıca her site önünde ve içinde köpek grupları var. Belediye çalışıyo maşAllah...
Duzceli 1 ay önce
Düzce nin değişmez malum durumu.Site içlerinde onlarca köpek var sürü halinde. Çocuklar okula gelip giderken korkuyor .Defalarca şikayette bulunduk, yönetim olarak cimere bile yazdık ama nafile. Bu yıl köpek saldırısı olayları inanılmaz. Birinin canı yanmış kimin umurunda ölsün diye bekliyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın