banner851

banner614

TARİHİ ESER KAÇAKÇILIĞINA GEÇİT YOK

Düzce Merkez Konuralp Orhangazi mahallesinde polis ekiplerinin İstihbari çalışmalar sonucu Adnan Özdemir’in aracında yapılan aramada 3 adet Bizans dönemine ait 3 adet Eski Roma dönemine ait bakır ve bronz sikke ele geçirildi.

banner619
Asayiş 07.09.2021, 17:37 08.09.2021, 14:20
2469
TARİHİ ESER KAÇAKÇILIĞINA GEÇİT YOK

Konuralp Orhangazi mahallesinde polis ekiplerince otomobilinde arama yapılan Adnan Özdemir’in aracında aracın da yapılan aramada 3 adet Bizans dönemine ait 3 adet Eski Roma dönemine ait bakır ve bronz sikke ele geçirildi.

Bulunan sikkelere polis ekipleri tarafından el konulurken, Adnan Özdemir ifadesi alınmak ve Tarihi Eser Kaçakçılığı suçundan hakkında işlem yapılmak üzere karakola götürüldü.

Polis ekipleri tarafından el koyulan sikkeler rapor için Konuralp Müze Müdürlüğüne teslim edilirken, gözaltına alınan Adnan Özdemir ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yorumlar (2)
Bu mudur 2 hafta önce
Evet agacım sonuç hep aynı ne suç işlersen işle ifade alınıp serbest bırakılıyorsun ben de bunu anlamıyom geçen bir ulusal yayın yapan kanalda sahte kovit testi işinden insanlar hapsedilebilir diye haber yapıldı kim inanır ki buna bu hukuk sistemi bu memleketi bir ahlaki çöküşe götürüyor yazık oluyor yazık
Traveller 2 hafta önce
Sebebi belli, cezaevlerinde yer kalmadı, vardiya sistemiyle yatıyorlar