banner851

banner614

TEPKİ ÇEKEN UYGULAMA

banner619

Düzce'de bayram öncesi trafik uygulamalarını sıklaştıran emniyetin, uzun süreli park etmenin yasak olduğu yol kenarlarındaki araçları yediemin otorparkına çektirmesi şikayet konusu oldu. Polisin ikaz için sileceğini kaldırdığı araçları 30 saniye sonra çekicilere yüklettiğini belirten tepkili vatandaşlar, "Her bayram bunu yapıp milleti bunaltıyorlar!" ifadesini kullandı.

banner846
Asayiş 11.08.2019, 13:56 12.08.2019, 19:25
6435
banner844

Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi Kurban Bayramı öncesinde de şehir içinde yoğun denetim yapan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik ekipleri, usulsüz parklanmalara göz açtırmadı.


Bir önceki bayramda olduğu gibi uzun süreli park etmenin yasak olduğu yol kenarlarına bırakılan araçları tek tek toplatan trafik polislerine tepki gösteren vatandaşlar, ekiplerin başına gittiği her otomobilin 30 saniye sonra çekiciye yüklendiğini öne sürdü.

Öncü WhatsApp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na gönderdikleri fotoğraflarla şikayetlerini dile getiren bazı Düzceliler, "Plakayı sorguladıklarında telefon numarası çıkıyor ama polis başına gidip silgi kaldırıp 30 saniye sonra araçları çekiyor. Geçen bayram da aynı uygulama, bu bayram da! Milleti bunalttılar iyice!" ifadelerini kullandı.

Öte yandan tüm uyarı ve cezai yaptırımlara karşılık usulsüz parklanmanın önüne geçilemeyen Düzce'de bayram süresince denetimlerin hız kesmeden devam edeceği bildirildi. Kaldırımlar başta olmak üzere park etmenin yasak olduğu noktalarda görülen tüm araçlar çekici vasıtasıyla yediemin otoparkına çekiliyor. HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (37)
sadece insan 2 yıl önce
Şaka yapıyor olmalısınız, uygulamanın nesi tepki çekiyormuş? Kural dışı davrananları tebrik mi edeceğiz?
ADİGE 2 yıl önce
ÖNCÜ HABERDE BUNU HABER YAPIYOR YA PES.. POLİSİ SUÇLARCASINA BİR YAZI VAR RESMEN. SİLECEĞİ BİLE KALDIRMAYA GEREK YOK ZATEN. GÖRDÜĞÜ AN ÇEKİLECEK KARDEŞ ÖTESİ YOK. SAYGISIZ AHLAKSIZ CAHİLLERLE BAŞKA TÜRLÜ BAŞEDİLMEZ.
yılmaz 2 yıl önce
otoparklar 3 5 tl arası ona g
tamah edenler 300 tl ödemelidirler
caprica 2 yıl önce
yasak yere parke etmenin cezası para cezasıdır. yazar geçersin. trafiği engelliyorsa aracı çekersin. trafik akışını engellemeyen kıyıdaki aracı çekmek adalet değil.
MELİHA 2 yıl önce
Aracı çekenden cektirenden işini adam gibi yapan polisinden ALLAH razi olsun. Elleriniz dert görmesin ayaginiza tas degmesin. Ohhhh olsun sen park yasagi yere cek arabani sonra polis kaldirdi de. Ben olsam parcalatir hurdaya satardim.
REİS 2 yıl önce
ALLAHTAN SADE VATANDAŞSIN YÜCE RABBİM KİM NERDE DURSUN BİLİYO İŞTE YOKSA BU ZEKAYLA ZOR
Sürücü 2 yıl önce
Park ihlali yap milleti zor durumda bırak sonra polis seni arayacakta geleceksinde arabayı alacaksında. Polis az bile yapıyor yasaksa uyarmadan çekecek yasaksa yasak bırakmayacaksın arabayı 150 çekici 150 ceza 300 ver beş lira parka
Kanuna uymak 2 yıl önce
Kanunlarda silecek kaldıracak diye bir kural yok nizam yok , yasak yere park etmeyeceksin yayaların otobüslerin kulların hakkını yemeyeceksin ,
Ahmet 2 yıl önce
Yine türkseven medya yine ters algı operasyonu. Hem ayranım dökülmesin hem tatsız şeyler olmasın. Polisimizin eline koluna sağlık istanbul caddesinde 1. ve 2. sıra park yapanları da çeksinler. İnsanlarda mal olmasın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın