banner851

banner614

TERLEYİNCE YAKAYI ELE VERDİ

banner619

Düzce’de polis ekiplerinin yaptıkları denetim sırasında, korona virüs pozitif olduğu tespit edilen bir kişi yakalandı. Şahıs, ilaç almak için çıktığını iddia etti

banner846
Asayiş 15.04.2021, 12:52 16.04.2021, 16:44
5944
banner844

Düzce’de emniyet ekipleri Öztürkler Kavşağı'nda yaptıkları denetim sırasında bir şahısın terlediğini fark edince şüphelendi.

Yapılan kontrollerde O. K. isimli şahsın pozitif hasta olduğu belirlendi ve bölgeye sağlık ekibi talebinde bulunuldu.

13 Nisan 2021 günü testi pozitif çıkan O. K. eczaneye ilaç almaya çıktığını ifade etse de ambulansla karantina yurduna götürüldü. Şahsın arabası da bölgede bulunan bir otoparka alındı.

(İHA)

Yorumlar (5)
Duzceli 2 ay önce
İşte bu böyle devlet ogün arabmda egsoz olmadgı halde 1500 tl yazan polis bunlara bırsey yapmıyor işte devlet millet bu dimi bukadarsınız..?
EyvAllah 2 ay önce
Halk Sağlığını Hiçe Sayıp Pozitif Dışarı Çıkacak, Diğeri Tecavüzden Yakalanacak, Diğeri Vatana İhanetten Yakalanacak, Diğeri Yalanacak SİZ İSMİNİ GİZLEYECEKSİNİZ. GERÇEKTEN KANUNLARIMIZA DÜZENLEME ŞART. İFŞA EDECEKSİNİZKİ HABERİN KIYMETİ OLACAK..
düzceli 2 ay önce
Bu adamı karantina yurdu yerine hastane pandemi servisinde hasta odalarını ve yoğun bakımı temizlemesi için hastaneye gönderseydiniz ya anlasaydı durumun ne kadar ciddi olduğunu. Ona karantina yurdu ödül olmuş bence
Alim Bey 2 ay önce
Allah akıl fikir versin
Düzceli 2 ay önce
Buna toplum sağlığını tehlikeye atmaktan ağır bir ceza uygulanmalı. Şerefsiz!
16°
az bulutlu