banner851

banner614

TERMİNALDE SİLAHLI KAVGA!

banner619

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalinde alacak-verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada kurşunlardan biri taksi durağına isabet etti.

banner846
Asayiş 06.04.2017, 15:51 07.04.2017, 22:17
12269
TERMİNALDE SİLAHLI KAVGA!
banner844

Olay, saat 15.00 sıralarında Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali girişindeki büfenin önünde meydana geldi.

İddiaya göre, şehir dışından gelen bir şahıs ile yazıhanelerde çalışan bir kişi arasında alacak-verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesinin ardından taraflardan biri kalabalığın içerisinde silahına davranarak rastgele ateş etti.

Kimliği belirsiz şahsın silahından çıkan kurşunlardan biri terminaldeki taksi durağının camına isabet etti. Kavga çevredekilerin araya girmesinin ardından sona erdi.

Haber verilmesi olay yerine gelen polis, kavganın taraflarını gözaltına alarak karakola götürdü. Bir adet mermi çekirdeği çöp kovası içerisinde bulundu. Kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (17)
köylü 4 yıl önce
Terminal ve her yer kaliteli, güvenli ve huzurlu bir aile ortamı olması lazım. Gerçekten rastgeleyse cezası pişman edici, caydırıcı ve örnek verici olması lazım.
Bolulu 4 yıl önce
Düzce için normal şeyler bunlar. huzur Bolu'da
Düzceli esnaf 4 yıl önce
Polis bunu yakaladı güzel yarın serbest bırakacak bu sefer kalaşnikofla gezecek bak göreceksiniz kendini büyük adam zannedecek delilik yapacak hoş değil bunlar En az beş yıl on yıl ceza vereceksinki ders olsın
TAHSİLATÇILAR,KOLPACILAR 4 yıl önce
Ya herkesin omzu düşük,herkes aga,herkes dayı bu nasıl bir memleket ya.. rahat gezemiyoz... Syn.Emniyet Müdürüne sesleniyorum bence polis bunların hepsine. suç işlemeden takip et güç göster adamlara korku sal,.gözüm üzerinizde de yeter...
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
TERMİNALDE:
YETERLİ ÇEVRE AYDINLATMASI YOK, GÖRSEL OLARAK RAHATSIZLIK VERİCİ BİR YAPI VAR, ISINMA SORUNU VAR, PERONLARIN YAKININDA OTURACAK YER YOK, SAAT YOK, EN ÖNEMLİSİ DE GÜVENLİK YOK...
bahattin 4 yıl önce
Sayın yetkililer ! Terminaldeki çeteleşmeyi şimdiden önlemezseniz sonu çok daha kötü olur. Hesaplaşma yerine döndü.
Admin 4 yıl önce
Ne terminalmiş olaysız hafta geçmiyor vuran vurana kıran kırana gidiyor Teksas yolcusu kalmasınnnnnn
Düzceli 4 yıl önce
Bunlar düzceli değil lakin düzcenin adını kötülüyorlar göndercen köylerine
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın