banner851

banner955

TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE BAĞLANTILI 2 KİŞİ YAKALANDI

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı tüm birimler, terör örgütleri ile bağlantılı olabilecek şahıslar için il genelinde denetim yaptı. Denetimlerde çok sayıda iş yeri ve çok sayıda vatandaş kontrol edilirken, terör örgütü ile bağlantısı olduğu tespit edilen 2 kişi yakalandı.

Asayiş 20.03.2022, 15:44
3571
TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE BAĞLANTILI 2 KİŞİ YAKALANDI
banner1032

Jandarma Genel Komutanlığı Terörle Mücadele Daire Başkanlığı tarafından ülke genelinde 3 aşamalı olarak ‘Huzur ve Güven’ faaliyeti gerçekleştirildi. Düzce il genelinde yapılan denetimlere Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş, JASAT, Terörle Mücadele timleri sokağa indi.

Jandarma Timleri, terör örgütleri ile bağlantılı kişilerin yoğun olarak bulunabileceği yerler başta olmak üzere metruk binalar, park ve bahçeler, bulvar ile caddelerde denetim yaptı.

Yapılan denetimlerde 109 işyeri, 715 şahıs ve 578 araç kontrol edildi. Yapılan GBT sorgulaması sonucunda terör örgütleri ile bağlantıları tespit edilen 2 kişi, jandarma ekipleri tarafından yakalandı. İşlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığına götürülen 2 kişinin, ifadelerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu