banner851

banner614

TIRNAKÇI TERÖRÜ!

banner619

Düzce’ye başka illerden gelen ve tırnakçılık usulü ile dolandırıcılık yaptığı iddia edilen aralarında çocukların da bulunduğu 15 kişilik grup, polis ve zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Esnaf ve vatandaşlarla tartışan tırnakçılar, kendilerine görüntüleyen basın mensuplarına ellerindeki malzemeleri attı.

banner846
Asayiş 26.10.2017, 13:53 28.10.2017, 11:12
7414
banner844

Düzce’ye başka illerden gelen ve tırnakçılık yönetimi ile esnafı dolandırdıkları iddia edilen aralarında çocukların da bulunduğu 15 kişilik grup, Atatürk Bulvarını birbirine katarak güvenlik güçlerine zor anlar yaşattı.

Bulvar üzerindeki iş yerlerine girerek 200 lira ile malzeme alarak para üstü alırken, tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık yapmaya çalıştıkları iddia edildi.Esnafların şikayeti üzerine Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgeye gelerek kadınları yakaladı.Polisin gözetim altında tuttuğu sırada kadınlardan bazıları ellerine geçirdikleri terlik, tereyağ gibi malzemeleri kendilerine görüntüleyen basın mensuplarına fırlattı. Ortalığı birbirine katan kadınlar bununla da yetinmeyip esnaf ev vatandaşlarla tartıştı.15 kişilik tırnakçı grubu Düzce Belediyesi zabıta müdürlüğü ekiplerine teslim edilerek il dışına çıkarıldı.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (18)
Gecekondu 4 yıl önce
Suçlular evet garıbın parasını çalıyorlar tamam ama bunlar insan kasada olur mu be kardeşim yazık günah yol gösterelim kazanalım insanları derim
esnaf 4 yıl önce
ellerinde çaldıkları şeyleri bi zahmet alsalardı bari bu işin cezası yoksa madem benim dükkana da girdiler yakaladım.
esnaf 4 yıl önce
yaptıklarının bir karşılığı olmazsa sürekli yapmaları normal
Asabi 4 yıl önce
Kasada tasiyrak akillik etmisler yoksa tuvaletini yapiyorlar arabanin içine bilerek!
Can 4 yıl önce
Hersene olduğu gibi bu senede tırnakçı festivalini izledik demekki gereken çnlrm alınmıyor demekki caydıramıyorsunuz her sene aynı ya oraya sı...ya buna şunı fırlattı falan felan
8125 4 yıl önce
Polis zabıta ya ceza yazsın acık kasada tırnakcı taşıyor trafiği tehlikeye sokuyorlar
Hazir gelmis 4 yıl önce
Takin ayaklarina bileklikleri yapabilirseniz kamerada yerlestirin elbiselerine izleyin hic bi sey olmazsa belgesel olur!
Can . D 4 yıl önce
BUNLARI NERDEN GELDILERSE ORAYA YOL PARASINIDA ONLARDAN ALACAKSIN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın