banner851

banner614

TRAFİĞE YENİ DÜZENLEMELER!

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirilen Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulu Toplantısında şehrin bazı noktalarına kavşak ve kapan yapılması kararı alındı. Trafiğe açtırılıp açtırılmayacağı yeniden gündeme gelen İstanbul Caddesi’yle ilgili açıklama yapılmadı.

banner846
Asayiş 23.10.2017, 18:15 24.10.2017, 20:56
5170
banner844

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında, Makam Toplantı Salonunda Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Garnizon Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulunda yer alan birimlerin yetkilileri katıldılar.

Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulu Toplantısında Olimpiyat Kavşağına yüksek kapasiteli kavşak yapılması, İstanbul Caddesi Hastane Sokağına kavşak yapılması, İstanbul Caddesi Hastane Kavşağı otobüs durağının İl Sağlık Müdürlüğüne ait ambulansların park alanı girişinde bulunduğundan, otobüs durağının bulunduğu yerden daha güvenli yere alınması, Atatürk Devlet Hastanesi poliklinikler girişinde bulunan taksi durağına ait araçlar sokak üzerinde bekleme yaptıklarından dolayı trafiği olumsuz etkilediği için araçlarının hastane içeresine veya sokak üzerine yapılacak cebe ya da Belediye Başkanlığı tarafından tespit edilen duraklarda beklemeleri veya talep doğrultusunda poliklinikler bölgesine gelmesi, Emniyet Müdürlüğü ek hizmet binası ile Orman Fidanlık Müdürlüğü arazisi arasında bulunan ve İstanbul Caddesinden Atatürk Devlet Hastanesine tek yön olan sokak üzerine park yapılmasını önleyici tedbirler alınması ve sokağa ters girişleri önlemek için kapan yapılması konuları görüşülerek karara bağlandı.

Koordinasyon Kurulu Toplantısıyla ilgili olarak yapılan açıklamada yeniden trafiğe açılacağı gündeme gelen İstanbul Caddesi’yle hiçbir ifadeye yer verilmedi.

Haber: Y. SEVER 

Yorumlar (17)
KADİR 4 yıl önce
HAL KAVŞAĞINDAN GÜMÜŞOVA YA KADAR 6 ADET GEREKSİZ TRAFİK IŞIKLARI VAR MİLLİ SERVET BEKLİYORUZ GELEN GECEN YOK BU NEDİR.
ÇOBAN DALÇIK ?! 4 yıl önce
bu rezilliğe çözüm bulun artık! dalçığınız işe yaramadı. çevre yolları açın merkezi hafifletin.
hep hastaneye yapın 4 yıl önce
düzceyi sıkıştırdınız çarşya. adam gibi plan yapın yolları genişletin. merkezi çevre mahallelere yayın. basiretsiz kişileri kovun!
Düzceli ben 4 yıl önce
Kimsenin trafikten haberi yok. İşaretler, şeritler, şoförler, yayalar, lambalar, kontroller, emniyet kemeri, araba yaya yolda birlikte kaldırım yok ve eski düzende ve ehliyet eğitimi hepsi kötü.
Esnaf 4 yıl önce
Lütfen trafiği eski haline getirin sayın valim
burak 4 yıl önce
en iyisi trafiği eskisi haline çevirin daha iyisini yapamayacağınız malum ortada ( o şakuş köprüsü nasıl bi saçmalık göz var nizam var ya )
merve tosun 4 yıl önce
mümkünse trafiği eskisi haline geri getirin insanları trafiğe girmekten soğuttunuz öyle bi noktalar var ki trafikte sürücüler birilerine çarpmamak için akla karayı seçiyolar bukadar düzensiz saçma sapan bi yol yapılamazdı(şakuş k. mesela)
ercüment 4 yıl önce
en uygun yorumu yapan murat rumuzlu kardeşim.. .tek ve çift plaka uygulaması çare olur..gerisi fasa dışı.. .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın