banner851

banner955

TRAFİK TİMLERİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, can ve mal güvenliğini sağlamak için, trafik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Trafik Timleri bu kez köy yollarında, araç ve araç sürücülerini denetledi. Denetimlerde 119 araç kontrol edilirken, trafik ihlali yapan 5 kişiye 9 bin 943 TL para cezası kesildi.

Asayiş 10.03.2022, 14:30
2590
TRAFİK TİMLERİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından bir süre önce başlatılan trafik denetimleri devam ediyor. Merkeze bağlı Mamure, Üçyol; Akçakoca ilçesine bağlı Fakıllı, Tepeköy, Beyören, Balatlı; Çilimli İlçesine bağlı Karaköy, Pırpır ve Yığılca İlçesine bağlı İğneler Köy yolları üzerinde eş zamanlı denetim gerçekleştirildi.

Yapılan denetimlerde 119 araç kontrol edilirken, trafik ihlali yapan 5 araç sürücüsüne 9 bin 943 TL trafik cezası kesildi. Denetimlerde ayrıca, 1 araç sürücüsü ve bir otomobil trafikten men edildi.  Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerinin, can ve mal güvenliği için denetimlerini aralıksız sürdüreceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
YUNUS 7 ay önce
EMNİYET MÜDÜRÜ BU TRAFİK POLİSİNİ ÖDÜLLENDİR GÖREVİ BAŞINDA ŞAPKASINI GİYMİŞ HELAL OLSUN
noname 7 ay önce
can ve mal güvenliği ceza keserekmi korunuyor çok komik ya ülke yaşanacak yer olmaktan çıktı insanlara acıyın biraz ya
uzaktan 7 ay önce
5 araç 10.000 ceza. bu arkadaşlar napmışlar da 2 şer bin ceza kesilmiş. trafik ihlaliymiş. bu nasıl bi ceza. muhabir! napmış bunlar ehliyeti mi yok içmiş mi bunu da sor ve yaz. yoksa bu haber maber değil. sen de gazeteci olamamışsın. sanki keyf alır gibi. ceza yazılmışmış.
29
açık