banner851

banner614

TRAFİKTE TEHLİKELİ SEYİR

banner619

Düzce’de motosikletiyle tek tekerlek üzerinde seyreden bir kişi, yürekleri ağza getirdi.

banner846
Asayiş 06.05.2017, 13:59 07.05.2017, 15:48
4153
banner844

Edinilen bilgiye göre, D-655 Karayolundaki Karaca ve Beyciler kavşakları arasında bir kişi, motosikletinin tekerleğini havaya kaldırarak kullandı.

Motosiklet sürücüsü üzerinde herhangi bir koruyucu ekipmanı olmadığı, araç trafiğine aldırış etmedi. Hem kendi canını hem de diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motosiklet sürücüsünü fark eden vatandaşlar da şaşkınlık içerisinde durumu izledi. Tek tekerlek üzerinde trafikte ilerleyen motosiklet sürücüsünün trafikte tehlikeli seyrettiği anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi.

Beyciler ışıklı kavgada duran motosiklet sürücüsü, kendisini görüntüleyen vatandaşın “neden tek tekerlek üzerinde motosiklet kullanıyorsun?” sorusuna yanıt veremezken görüntü alınmasına engel olmak istedi.

Sürücü bir süre sonra gözlerden kayboldu.

Yorumlar (13)
MAALESEF BÖYLE 4 yıl önce
Bu haberi hiç Düzce yi hiç görmemiş birisi görse burası olsa olsa Düzce der.ben şaşırmam ve zerre kadar üzülmem çünkü zaten çok fazlayız.Burada başta sayın VALİ miz ve Emniyet müdürümüz ortaklaşa çok sert tedbirlerle göz açtırmamalı.
Abbas 4 yıl önce
Trafikte böyle olmaz. Böyle yetenek Dünya Guiness kitabına girebilirmi yetenekli biri gibi gözüküyor.Düzceli yetkilier ilgilensin.
kamil 4 yıl önce
o motorla o kadar gitmek basit degil gercekten |)
Pazarci 4 yıl önce
Bu bizin Uşak tek teker murat on lastik patlak gezer o yüzden hep kafa Havadır bunun Günahım almayın uşan kenan Korkmaz iyi tanır onu
bakkalcı 4 yıl önce
bu bizum uşak lakabı tek teker
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Ön teker yetmez ikisini beraber kaldır o potansiyel bar sende genç :) sonrada biz helva yer seni izleriz:))
Trafukmilitani 4 yıl önce
Bunlar militan aralardan gecer geceleri eksoz patlatır polisten kaçar kayıt kuyut yok vergi sigorta yok ozellikle yeni yol üstünde musababa kuyune girişte köprü üstü bu xoxuklarindan çok var köprü üstlerinden geçen arabalara bira şişesi atıyorlarmış.
Vay be :) 4 yıl önce
İyi bari yağmura yakalanmamış adam ünlü oldu bari vidiosunu atsaydın be dayı izleseydik olmuyo böle foto moto.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın