banner851

banner614

TÜM BİRİMLERİ HAREKETE GEÇİREN OLAY

Akınlar Mahallesi mevkii Küçük Melen’de kaybolan kadın tüm birimleri alarma geçirdi. Kocası ve 3 çocuğunu perişan eden kadın polis ekiplerinin ikametini kontrolünde kapının önünde ağlarken bulundu.

banner619
Asayiş 03.02.2018, 01:44 04.02.2018, 11:08
9953

Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti:
 
“Anne Ayşegül G. ve baba Özgür G. İle 3 çocukları gezmek için otomobilleri ile Akınlar Mahallesi mevkiindeki Küçük Melen’e geldi. Anne Ayşegül G. ve baba Özgür G. tartışınca Ayşegül G. otomobilden inerek uzaklaştı. Kadının geri geleceğini düşünen eşi ve 3 çocuğu aradan geçen süre zarfının ardından kadını aramaya başladı. Yaklaşık 50 metre uzakta Ayşegül G.’ye ait yazmayı bulunca Küçük Melen’e düşerek kaybolduğunu düşünen eşi durumu hemen 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi.”
 
Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık Servis, jandarma, polis, AFAD, DAKE ve itfaiye ekibi geldi. Küçük Melen ve çevresinde kayıp kadını arama çalışmaları başladı. AFAD Melen’de arama yapmak için bot bölgeye bot isterken, jandarma ekipleri ise arama kurtarma köpeği istedi.
 
Bu sırada ağlamaktan perişan olan gözü yaşlı çocukları ve adamı ekipler sakinleştirdi.


 
Yaklaşık 2 saat süren çalışma sırasında ailenin ikametine giden polis ekipleri, eşi ve 3 çocuğunu perişan eden kadını evlerinin kapısında ağlarken buldu.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (13)
düzceden birisi 4 yıl önce
adam suçlu hergün alkol alıyo
adamlar 4 yıl önce
erkekler çok vurdumduymaz ve eşlerine kötü muamele yapıyor. cezalar arttırılmalı kesinlikle alkol tedavisi görmeli alkol alanlar.
Yazık 4 yıl önce
Bence bu iki psikopat içeri alınmalı çocuklar da sosyal hiznetlere verilmeli. Ben çocuklara üzüldüm
smn 4 yıl önce
bence psikobatın ne oldugunu bilmiyosun bence bu dusuncede olan kisi psikobat
Halk 4 yıl önce
Bece bu kadın arabadan niye inmek zorunda kaldı acaba ?keyiften değil herhalde birde 3 çocuğunu arabada bırakıp da ne yaptida kadını çıldırttı adam acaba
ONUR 4 yıl önce
adamın o saate arabasında 3 çoçuk birde eşi ile alkol alması dogrumu sizce. o çoçukların o kadının pisikolojisi ne olacak nasıl baba bu birde kadına suç buluyorsunuz. ADAM ÇOÇUKLARIN YANINDA ALKOL ALIRMI İÇERMİ BU SUÇ DEGİL YANI DEGİLMİ .nasıl babalar var onu orda görsem tükürügümle bogarım onu . KADINA KİM BİLİR ÇOÇUKLARININ YANINDA NE DEDI NE LAFLAR SOYLEDI PİS ALKOLIK .
Halk 4 yıl önce
Eşler arası surtusme olur da bu nedir çocukları perişan etmişsin kaçmasın yapma ablacim dozunu ayarla kimseyi perişan etme
smn 4 yıl önce
olay yasanirken cocuklar arabada degildi ki esini bulamayinca eve gidiyor cocuklari alip tekrar ayni yere getiriyor
tug 4 yıl önce
bu adam cezalandırmalı daha öncede bu olaydan ifadesi alınmıştır
Selim 4 yıl önce
Neden hemen kadini sucluyorsunuz..?ne yasadigini ne isittigini biliyormusunuz..?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın