banner851

banner955

TÜM DÜZCE’DE ALARMA GEÇTİLER

Türkiye genelinde Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ile Jandarma Genel Komutanlığına bağlı ekip ve personellerin katılımıyla yapılan 'Huzur Türkiye-5' operasyonu Düzce’de de güvenlik güçlerince gerçekleştirildi.

Asayiş 29.04.2017, 09:42 30.04.2017, 14:11
14593

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)  koordinesinde aranan kişi ve araçların yakalanması, suçluların caydırılması, huzur ve güven ortamının devamının sağlanması amacıyla 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Huzur Türkiye-5' operasyonu Düzce’de polis ile jandarma birimlerince il genelinde geniş çaplı yapıldı.

Uygulamaya asayiş, terörle mücadele, çevik kuvvet, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, trafik, uyuşturucuyla mücadele birimleri ile Jandarma Genel Komutanlığına ekiplerde görevli personel katıldı. Ekipler 20.00’da denetime başladı ve saat 22.00’a kadar devam etti. Şehrin birçok yerine kontrol noktaları kuruldu. Aramalarda narkotik dedektör köpekler de kullanıldı.

Şehir giriş ve çıkışları ile merkezlerinde önceden tespit edilen noktalar, şüpheli kişi ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapıldı. Operasyon kapsamında umuma açık eğlence mekanlarında denetimler gerçekleştirildi.

Düzce’deki uygulama sonucunda yaklaşık 1000 kişinin kimlik sorgusu yapıldı. 96 işyeri kontrol edildi. Bir işyerine işlem yapıldı. Kontrol edilen 443 araçtan 29 araca idari para cezası verildi. 18 araç trafikten men edildi. 13 bin 133 lira para cezası yazıldı. Hakkında arama kararı olan 3 kişi yakalandı. 2 adet kurusıkı tabancadan iki şahsa ceza uygulandı.

banner844
Yorumlar (5)
Kamyoncu 6 yıl önce
Devamını bekliyoruz Teşekkürler
İYİ VARSINIZ 6 yıl önce
TESEKÜRLER
TESEKKÜRLER 6 yıl önce
TESEKKÜRLER EMNİYET GÜCLERİNE HER ZAMAN SÜREKLİ BİR SEKİLDE DENETİM YAPIN HUZUR VE GÜVENLİK İÇİN
Düzceli 6 yıl önce
Özellikle düzenin çok ihtiyacı var teksas gibi düğünlerde silah atanlar arabada silah taşıyanlar belki caydırıcı olacağını düşünüyorum polisimize jandarmamıza allan zeval vermesin başarılarının devamını diliyorum
Eseveyk 6 yıl önce
Muhteşem bir geceydi. Las Vegas ışıkları ve Şikago sokakları geldi aklıma. Her yer fren sren kimlik veren transit geçen vites küçülten. Çok etkilendim. Aynısını bizim bahçede yapsammı?
Yeni Sayımız