banner851

banner614

TÜMÇEK VE BURÇ ÜYELERİNE TUTUKLAMA!

Düzce'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen Tümçek ve Burç sendikalarına üye 13 şüpheliden 8'i tutuklandı 5'i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 23.11.2016, 22:10 24.11.2016, 10:17
3836
TÜMÇEK VE BURÇ ÜYELERİNE TUTUKLAMA!

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Düzce ve Çilimli ilçesi ile İstanbul, Ağrı, Karaman ve Sakarya'da terör örgütü üyesi oldukları iddiasıyla Tüm Çalışanlar Derneği (TÜMÇEK) ile Burç Akademinin yönetim kurulu üyelerinin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlenmiş ve 13 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Operasyonda, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e ait çok sayıda dokümana el konulmuş, şüphelilerden bazılarının örgütün şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandıklarının tespit edilmişti.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında adliyedeki sorguları tamamlanan Tümçek ve Burç sendikalarına üye 13 şüpheliden 8'i tutuklandı 5'i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 
banner844
Yorumlar (2)
nazım 5 yıl önce
isimsiz isimli korkak vatanına saldıranların halkını katledenlerin ve bunları göre gçre hala onların izinde gidenlerin tutuklanmasımı hukuksuzluk? sizin o tayfanın adaletinide gördük ve çok şükür kurtulduk fetodan.
İsimsiz 5 yıl önce
Rahat olun Adelet bir gün yerini bulur bu hukuksuzluk elbet bir gün bitecek