banner851

banner614

TÜRKİYE GÜNLERDİR BUNU KONUŞUYOR

banner619

Türkiye günlerdir, 'Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme' adlı programındaki sahte gelini konuşuyor. Sahte gelin Melisay'ın Düzce'nin de aralarında olduğu 45 ilde 158 kişiyi 9 milyon lira dolandırdığı ortaya çıktı. Düzce'deki dolandırıcılığın ise 15 bin lira olduğu öğrenildi.

banner846
Asayiş 13.02.2021, 13:50 13.02.2021, 13:59
3595
TÜRKİYE GÜNLERDİR BUNU KONUŞUYOR
banner844

Türkiye'nin konuştuğu sahte gelin olayında 45 ildeki mağdurlardan dolandırılan para toplam 9 milyon lira oldu. Sahte gelinlerin lideri denilen Derya A.’nın yanı sıra programda itirafçılık yapan Melisay T. ve sevgilisi Emrah’ın da aralarında bulunduğu birçok kişi gözaltına alındı.

Antalya Serik'te yaşayan Dilek K., 20 yaşındaki kızı Melisay T.'nin evlilik çetesine katıldığını ve sahte evlilikler yaptığı gerekçesiyle Didem Arslan Yılmaz’ın programına başvurdu.

Sahte gelinlere dair ortaya çıkan görüntüler izleyenlere pes dedirtti. Sahte gelinlerin evlilik programlarında kendilerine eş aradığı görüntüler evlilik çetesinin her yere dağıldığını gösterdi. Büyük sahte gelin operasyonunda pek çok kişi gözaltına alındı.

Sevgilisinin gözaltına alındığını öğrenen Melisay T. sinir krizi geçirdi. Canlı yayın sırasında emniyet güçleri Melisay T.’yi gözaltına alındı.

Melisay T.’nin annesi Dilek K., kızının 2018 yılında Emirhan isimli bir kişiyle, henüz 16 yaşındayken kaçıp evlendiğini, daha sonra da 18 yaşına girdikten sonra Balıkesir, Uşak ve Afyon illerinde sahte gelin olarak evlendirildiğini söyledi.

HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
Şampiyon 6 ay önce
Sadullah beye bir Düzceli olarak çok teşekkür ediyorum yolu açık olsun . Zehir soluyoruz olayın farkında bile değiller üstelik daha da katmerli zehir solutmak için çaba gösteriyorlar . Düzce halkı her konuda olduğu gibi bu enzem konudada derin uykuda dır yarın ise her şey için çok geç olucak
Gürkan öztürk 6 ay önce
Hacı abi siz hedepe ile yanyana gelmezmiş gibi yapıp uzaktan uzağa ortaklık kuruyorsunuz. Sizde boş bir parti çıktınız