banner851

banner955

UMUTLU BEKLEYİŞ

Akçakoca’ya bağlı Dilaver Köyü’ndeki evinden 3 gün önce yakınlarına “Balık tutmaya gidiyorum” diyerek çıkan ve bir daha kendisinden haber alınmayan 56 yaşındaki Ergün Ersoy’u Melen Çayı’nda arama çalışmaları devam ediyor. AFAD ve itfaiye ekipleri dün akşam ara verdikleri çalışmalara bu sabah tekrar başlarken, Ersoy’un yakınları umutla gelecek iyi haberi bekliyor.

Asayiş 17.05.2017, 12:17 18.05.2017, 12:11
5693

3 gündür kayıp olan 56 yaşındaki Ergün Ersoy’un boğulma ihtimaline karşı Melen Çayı’nda didik didik arama sürüyor.

14 Mayıs Pazar günü Büyük Melen Çayı’na balık tutmak için giden Ergün Ersoy’un eve dönmemesi üzerine yakınlarının ihbarı ile dün arama çalışması başlatılmıştı. Akçakoca’ya bağlı Dilaver Köyü’nde yaşayan Ersoy’un Melen Çayı kenarında kıyafetleri ve tüfeği bulunması nedeniyle arama çalışmaları çay ve etrafında yoğunlaştırıldı. Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), itfaiye ve jandarma ekiplerinin bölgede dün başlayan araştırmaları akşam saatlerine kadar sürdü. Havanın kararması ile birlikte ara verilen arama çalışmaları bu sabah tekrar başladı. Melen Çayı’nın derin olan bölümlerine dalış yapan AFAD ekiplerinin araştırmalarına zaman zaman köylüler de destek veriyor. Ellerine uzun dal parçaları alan köylüler, suyun sığ kesimlerinde arama yapıyor. Bugün de su altı ve su üstü ile çay etrafında çalışmaların süreceği öğrenilirken, Ersoy’un yakınlarının umutlu bekleyişi devam ediyor.

Yorumlar (3)
Emre 6 yıl önce
Bu şahıs fındıklı aksu koyundegorulduu
Aziz 6 yıl önce
Kardeşim nerede gördünüz ?
M.Güler 6 yıl önce
DÜZCE ARAMA KURTARMA (DAKE) Eki' ine özverili çalışmalarından dolayı teşekkürler.İnşAllah En kısa zamanda Ergün ERSOY bulunur.
Yeni Sayımız