banner851

banner614

ÜNİVERSİTEDE KUŞ UÇURTULMUYOR

banner619

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin üniversite çevresinde yaptığı rutin uygulama sırasında ilgili maddelerden toplamda 876 TL para cezası kesildi.

banner846
Asayiş 18.11.2017, 11:44 19.11.2017, 15:58
4051
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Düzce Üniversitesi çevresinde tedbiri elden bırakmıyor. Denetimlerini sıklaştırarak sürdüren polis ekipleri, üniversite çevresinde olumsuz bir durumun yaşanmaması ve huzurlu ortamın sağlanması adına gece gündüz demeden çalışıyor.Bu kapsamda dün gece saat 21:30 ile 23:00 saatleri arasında Düzce Üniversitesi Beçi Kampüsü Kavşağı’nda yapılan uygulamada 30 araç ve sürücüsü denetlendi. 60 kişiye yapılan Genel Bilgi Taraması (GBT)’nda toplam 876 TL ilgili maddelerden para cezası kesildi. Kontroller sırasında 1 şahsın alkollü olduğu tespit edildi.Polis ekipleri tarafından öğrencilerin huzur ve güvenliği için denetimlerin aralıksız sürdürüleceği bildirildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (24)
Beçi Sakini 4 yıl önce
Burda uygulama istemiyoz ikide bir önümüzü kesiyorlar. İşimiz gücümüz var. Bu işten vazgeçilsin şikayetler çoğalıyor. Ankaraya yazılar yazılacak telefon edilecek sonra uğraşcaksınız. Birinin şikayeti varsa direk şahısları bulun. Bu iş yanlış!
Hastane Yolu 4 yıl önce
Burası hastane ve sekiz köy yolu milleti durdurup bıktırırsanız mahalleli olarak ararız reisi yüzlerce şikayet ederiz ondan sonra size dar ederler burayı. Müdürü de görevden alırlar. Suç böyle önlenmez aşağıda kontrol yaparken yukarıda yenen felanları biliyonmu
Emniyet Müdürü 4 yıl önce
Ekipleri burdan çek. Tedbir alacaksan siviller gelir dolaşır görev yapar inceler yerinde görür herşeyi. Alakasız insanları durdurup başka suçlara alan açma aklını nerden alıyon?
Bölge Esnafı 4 yıl önce
Emniyet burda herkese zarar veriyor. Gereksiz işler yapıyor. Burası huzur dolu biryer. Bu yol köylerin geçiş yolu. Milleti bezdirmeyin!
Mahalle Sakini Ayı 4 yıl önce
Burda polis molis istemiyoruz. Kimse bizi oyalayamaz. Şikayet etcez kaldırcaz sizi burdan bi daha buraya gelmeyeceksiniz. İstemiyoruz!
Yalancı Reziller 4 yıl önce
Son yıllarda taciz yalanı moda oldu. Versene mahkemeye yada ıspatlasana hadi göreyim seni. Arsızlar sizi gelmiş devletin polisine yalan söyleyip insanımızı lekeliyosunuz. Defolun gidin buralardan.
Muhabbet Geceleri 4 yıl önce
Kendinizi şikayet edin. Çalıların arasında gece yarısı uzanmak, yurttan eve çıkıp elin adamlarına hizmet vermek, reziller sizi defolun mahallemizden! Herkes biliyor ne olduğunuzu!
Gereksiz! 4 yıl önce
Buralarda boşuna dolanmayın başınıza iş alırsınız. Salağın biri asılsız ihbar yapıp ne kadar işgüzar varsa buraya yığıyor. Heryer kamera dolu hani suç hani delil? Yok yalan yalan yalan...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın