banner851

banner955

ÜST GEÇİTTE İNTİHAR GİRİŞİMİ!

D-100 Karayolu Hamidiye Mahallesi mevkiinde bulunan üst geçide çıkan kadın, annesinin gözü önünde intihar girişiminde bulundu.

Asayiş 01.03.2018, 11:00 02.03.2018, 10:13
5230
banner1032

Hamidiye Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde hareketli dakikalar yaşandı. Annesinin gözü önünde intihar girişiminde bulunan kadını mahalle sakinleri güçlükle ikna etti.

Edinilen bilgiye göre, D-100 Karayolu Hamidiye Mahallesi mevkiinde bulunan üst geçide çıkan kadın intihar girişiminde bulundu. Kadın, üst geçitten atlamak isteyince yanında bulunan annesinin yardım çığlıklarına mahalle sakinleri yetişti. Araç trafiğinin yoğun şekilde sağlandığı karayoluna atlamak üzere olan kadın, üst geçitten güçlükle indirildi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi tarafından sakinleştirilmeye çalışılan kadın hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan kadının iddiaya göre kocası tarafından rahatsız edildiği ve bunalıma girdiği öğrenildi.

Haber: Ö. YILMAZ


 
Yorumlar (8)
Yeni Türkiye 5 yıl önce
Durmak yok yola devaaaammm
rahatsız81 5 yıl önce
borçlar,krediler,kredi kartları,geçim sıkıntısı,masraflar,kadınların mecbur İş'e girmesi,iş stresi,bunalım,vardiyalı çalışma,düşük maaş,çocuk derdi,eve yetememe,kavgalar,intiharlar.. bu saatten sonra bu dünyada huzur aramayın!
m 5 yıl önce
Çocuk yaşta insanları evlendirin, alın size sonuçları.
Evlilikte de stajyer süre olsun, aile bilincini sorumluluğunu kavrayamayanlar evlendirilmesin
x 5 yıl önce
stajyer ne demek ya sacma sacma fikirler nedir kadınla istediğini yap ondan sonra olmadı diyip geri adım mı atılcak en güzeli kadına siddet gösterene hangi uzvu ile yapıyosa onun kesilmesi en güzeli yada uzun sure hapıs bi caydırıcılık olması lazım stajyer gibi avrupai seyler sokmayın milletin aklına
EDEP 5 yıl önce
Şu edepsiz koca eski karakollarda bir gece misafir edilse muamelede serbest olsa ne olur.
VATANDAŞ 5 yıl önce
''KOCASI TARAFINDAN RAHATSIZ EDİLMEK'' Bu kavramı yada yazıyı (adı her neyse), açıklayamıyorum. Kocasından rahatsız olmayı desteklemek hangi vijdana uyuyor, eğer rahatsızsa niçin tedavi edilmiyor !!!
VATANDAŞ 5 yıl önce
Beğenmeyen arkadaşlar; tedaviden kastım, problemin çözümüdür. Memleketimizde AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ diye bir kurum var, bu kurumun ne iş yaptığını, böyle bir birimin açılma sebebini düşünün lütfen. Sadece, birilerine makam olsun diye kurulmadı....
Mustafa 5 yıl önce
ALLAHIM derdi her ne isebi an önce Sen gider ALLAHIM.
kolay değil. :(
insanız, her şey bizim için.
ALLAH kolaylık ve sabır versin Bacımıza
13
kapalı