banner851

banner955

USULSÜZ PARKLARIN ÖNÜNE GEÇİLECEK

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte kaldırım paklanmalarına yönelik denetim gerçekleştirdi.

Asayiş 21.09.2022, 13:00 21.09.2022, 14:07
1774
banner1032

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, cadde ve sokaklarda vatandaşların kullanım alanı olan kaldırımların araçlar tarafından işgal edilmesinin önüne geçebilmek için denetimlerini sürdürüyor.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin de katılım sağladığı denetimlerde, kaldırım ve yol işgaline karşı araç sahiplerine megafonlarla uyarılarda bulundu. Uyarıların ardından araçlarının başına geçen sürücülere herhangi bir cezai yaptırım uygulanmazken, kaldırılmayan araçların ise trafik ekipleri tarafından fotoğrafları çekilerek ceza işlemleri başlatıldı.

“DENETİMLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

Zabıta Müdürlüğünden denetimlerle ilgili yapılan açıklamada, usulsüz parklara karşı sürdürülen denetimlerin aralıksız sürdürüleceği ifade edilerek, “Kaldırımlara park edilen araçlar yaya trafiğini olumsuz etkilemesinin yanında can güvenliği konusunda da sıkıntı oluşturmakta. Aynı zamanda kaldırımların bozulmasını da beraberinde getirmektedir. Denetimlerimiz rutin periyotlar halinde devam edecek. Sürücülerimizin bu konuda duyarlı olmalarını ve araçlarını kaldırım üstlerine park etmemelerini istiyoruz” denildi.

Yorumlar (9)
Can 2 hafta önce
Uzunmustafa mahallesi eski konak yanından yüksek okuljn oraya kadar çift sıra park, kaldırım işgali her gün var. Bebrk arabası engelli arabaları ilerlemek için yola iniyor, çift taraflı park olduğu için trafikte tehlikeyr giriyorlar. Uzunmustafaya da bekleriz ekipleri her akşam aynı çile
Weycell 2 hafta önce
Yapmayın zabıtalara bu kadar iş yüklemeyin kıraathane ler çay satamaz sonra
CAN 2 hafta önce
Düzcede alt yapi Üst yapi sifir ANA CADELER ESKI CIRKIN DEPREMDE HASAR GÖRMÜS BINALARLA DOLU KAC SENE GECDI DEPREM OLALI DEGISEN BIR SEY YOK DÜZCE OLMUS AFRIKA
Vatandaş 2 hafta önce
O Rasim betire komple park yasağı gelmeli. Trafik o yüzden tıkalı. Herkese ruhsat veren belediye niye bunlara otoparkı zorunlu kılması ki.
O zaman otopark yap 2 hafta önce
Belediye bina diken hemen herkesten otopark yapmak üzere para alıyor, Var mı yaptığı bir tane otopark yok. Millet aracını nereye park edecek! Tabi ki kaldıram park etmesin, de ceza kesmek yerine yer göster o zaman!
Şirin baba 2 hafta önce
As taksi yolu üzerinde sağlı sollu park ediyorlar,insanlar yolda yürüyor,ordaki sigortacı,lastikçi,tarımcınin önü...
Esentepeli 2 hafta önce
Şerefiye mahallesi Cumhuriyet sokağada bekleriz
Zabıta göreve 2 hafta önce
Spor sokaktaki kaldırımları işgal eden motorlara ne olacak? İnsan rahat yürüyemiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu