banner851

banner614

ÜVEY BABA İĞRENÇLİĞİ

Cumayeri’nin Üvezbeli Köyü’nde iddiaya göre; 4 yıldır üvey babasının tecavüzüne uğrayan engelli kız çocuğu, tekstilde çalışan annesinin çantasına işe gitmeden gizlice koyduğu mektupla maruz kaldığı iğrençliği satır satır anlattı. Mektubu okuyan anne soluğu jandarmada alırken, gözaltına alınan 60 yaşlarındaki Ahmet K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Asayiş 04.11.2021, 14:33 04.11.2021, 20:45
14774

Günün en iğrenç haberi Cumayeri Üvezbeli Köyü’nden geldi. İddiaya göre; eşinin ilk evliliğinden olan engelli kızına yıllardır tecavüz eden Ahmet K. çocuğun her şeyi, mektupla annesine anlatması sayesinde yakayı ele verdi.

4 yıl önce hayatını Ahmet K. ile birleştiren kadın, geçtiğimiz hafta öğrendiği kan donduran gerçekle hayatının şokunu yaşadı.

Ahmet K. ile evlendiğinde henüz 9 yaşında olan bacaklarından engelli kızını, tekstil fabrikasında çalıştığı için evde bırakmak zorunda kalan kadın, iddiaya göre; kocasının evladını yıllardır istismar ettiğini bugün 13 yaşında olan evladının yazdığı mektupla öğrendi.

Tüm yaşadığı iğrençlikleri kağıda döktüğü ve işe gitmeden önce mektubu gizlice annesinin çantasına koyduğu öne sürülen çocuğun, 9 yaşından bu yana maruz kaldığı istismarı anlatarak annesinden yardım istediği iddia edildi.

Kızı gibi kendisi de bacaklarından engelli olduğu için tekerlekli sandalyeye mahkum olan annenin işyerinde fark edip okuduğu mektuptan sonra hemen jandarmaya giderek resmi nikahlı kocası Ahmet K.’dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

İhbar üzerine gözaltına alınan Ahmet K. jandarmadaki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevinde gönderildi.

Öte yandan 4 yıl boyunca üvey kızına istismarla suçlanan Ahmet K.’nın Cumayeri’nin tanınmış sülalelerinden birine mensup olduğu bilgisi edinildi.

Yorumlar (13)
Cevre köylü 3 hafta önce
Çok yakında cezaevinde çıktığınızda oluruz haberlerde merak etmeyin.
HD 4 hafta önce
sülalesi batsın
Halj 4 hafta önce
Egee doğruysa sucunu itiraf ettiyse Senin gibi pis igrenc mahluklar beslenmemeli..Yok edilmeniz gerekli..
Allah belanı versin 4 hafta önce
Evet idam şart. Böyle kansızların yaşamaya hakkı yok.
Kris 4 hafta önce
Ne bu dünya, ne ahirette ruhun bile yok olsun.
Şampiyon 4 hafta önce
Dilim , dilim kesicen ; ibret-i alem için….
# 4 hafta önce
Neden evlendin idam şart
. 3 hafta önce
Kadın sığınma evleri var derdini sıkıntısını giderecek adam tekstilde çalıştırmaz yuruyemeyen bir çocuğu sabahtan akşama kadar evde yanlız bırakmak ne demek her türlü ihtiyacı var kim bakicak elin adamı böyle bakar işte bu yüzden neden evlendin ?
önemli değil 4 hafta önce
ne demek neden evlendin. herkesin derdi sıkıntısı kendine büyük. ne yaşadığını bilmezsin.
DERELİ TÜTÜNCÜMAHALLE SAK 4 hafta önce
Allah bin kere kahretsin seni pislik. Tez zamanda geberip gidersin inşAllah girdiğin delikte
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın