banner851

banner614

UYANDIĞINDA KARISI YANINDA YOKTU

banner619

Anadolu Otoyolu Gümüşova kesimindeki bir dinlenme tesisinde mola veren araçtan kaybolan kadının bulunması için çalışma başlatıldı. 68 yaşındaki Naciye Özcan, kayıp başvurusundan saatler sonra Hendek’teki bir tesiste bulundu.

banner846
Asayiş 29.04.2021, 17:28 30.04.2021, 15:51
8696
banner844

İlginç olay, 28 Nisan’ı 29 Nisan’a bağlayan gece Anadolu Otoyolu’nun Gümüşova’ya bağlı Yeşilyayla Köyü kesiminde bulunan Berceste Dinlenme Tesisleri’nde meydana geldi.

Sabaha karşı saat 02:00 sıralarında otomobille tesise giriş yapan sürücü Hüseyin Özcan (71) ve eşi Naciye Özcan (68) araçta uykuya daldı. Birkaç saat sonra gözünü açan Hüseyin Özcan eşinin yanında olmadığını fark etti. Bunun üzerine tesisin her tarafını karış karış arayan çaresiz adam, sonuç alamayınca soluğu jandarmada aldı.

Sürücü Özcan’ın bu sabah saat 10:30 sıralarında Gümüşova İlçe Jandarma Komutanlığı’na gelerek kayıp başvurusu yapmasının ardından nöbetçi savcının talimatları doğrultusunda kayıp kadının bulunması için çalışma başlatıldı.

Öte yandan jandarma kayıp başvurusunda bulunan Hüseyin Özcan’ın uyandıktan sonra eşini yanında göremeyince yaşadığı paniği gözler önüne seren güvenlik kamerası görüntülerini basınla paylaştı. Görüntülerde, eşi Naciye Özcan’ı önce otomobilin etrafında ve çevrede arayan Hüseyin Özcan’ın ardından tesis içerisinde bulmaya çalıştığı görüldü. 

Düzce Valiliği’nden açıklama

Diğer yandan Düzce Valiliği, Naciye Özcan isimli kayıp kadının kayıp başvurusundan saatler sonra Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince otoyol üzerinde Parkshop dinlenme tesislerinde bulunup ailesine teslim edildiğini açıkladı.

Yorumlar (1)
GARİP 3 ay önce
HARBİDEN GARİPMİŞ İNŞALLAH KÖTÜ BİR ŞEY YOKTUR.