banner851

banner955

UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Düzce’ye il dışından uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı istihbaratını alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri harekete geçti. Düzce girişinde, belirlenen aracı durduran narkotik ekipleri sürücüyü gözaltına alırken, araç içerisinde yaptıkları aramalarda ise bir miktar uyuşturucu madde ile ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirdi.

Asayiş 18.07.2022, 15:54 18.07.2022, 16:01
2530
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
banner986

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı narkotik ekipleri, başarılı bir uyuşturucu operasyonuna daha imzasını attı. Düzce’ye İstanbul’dan uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı istihbaratını alan polis ekipleri, plakası belirlenen aracı Düzce girişinde durdurdu.

Araç içerisinde yapılan aramalarda,  2 parça halinde toplam 150 gram Metamfetamin Maddesi, 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek ve bu tüfeğe ait 5 adet fişek ele geçirildi.  

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan uyuşturucu taciri, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği Düzce Adliyesi’ndeki mahkemece ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi tarafından yapılan açıklamada,  “Halkımızın da desteği ile suç ve suçluyla mücadelemiz aralıksız olarak devam etmektedir” denildi.  

Yorumlar (2)
Çok önemli bir operasyon 3 hafta önce
.com çalışıyor nokta operasyonlara devam ediyor ediyorlar hayretle şaşırarak izliyoruz haberleri ve sizi
osman 1 ay önce
TEBRİKLER KOLLUK KUVVETLERİ,,YA BU NEDİR ARKADAŞ,, LİMON TOZU GİBİ ŞEY , GENÇLİĞİN KULLANDIĞI ŞEYLERE BAKIN HELE,,,YAZIK ÇOK YAZIKK
26
açık