banner851

banner614

UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda yakalanan uyuşturucu taciri, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şahsın evinde yapılan aramalarda satışa hazır halde uyuşturucu madde ele geçirildi.

banner619
Asayiş 20.09.2021, 11:15
1868
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI…

Düzce’de polis ve jandarma ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Düzce’de uyuşturucu sattığı tespit edilen bir kişi, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile şahsın ev adresine operasyon düzenleyen Narkotik ekipleri, yaptıkları aramalarda, satışa hazır halde 320 gram sentetik kannabinoid maddesi ve 3 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şahıs, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından, sevk edildiği Düzce Adliyesi’ndeki Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Çilimli T Tipi cezaevine teslim edildi.

Konu ile ilgili Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “Suçla mücadelemiz halkımızın da desteği ile 7/24  aralıksız devam etmektedir” denildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Vatandaş 1 ay önce
Bu uyuşturucu satanları hemen yakalatmak için bi numara yada bir program tarzı birşey yapsalar ya
Polis 1 ay önce
Var zaten. Uyuma isminde uygulama direk düşüyor resim görüntüde ekleyebiliyorsunuz.