banner851

banner614

ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU VE KESİCİ ALET ÇIKTI

Düzce Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri, Küçük Sanayi Sitesi’nde davranışlarından şüphelendiği şahsın üzerinde ve çantasında yapılan aramalarda 50 gram esrar ve bir kesici alet ele geçirdi. Şahsın Gümüşova’daki evine yapılan operasyonda da 1 adet seri numarasız kahverengi ruhsatsız tek kırma av tüfeği ve 8 adet 16 kalibre fişek bulundu.

Asayiş 13.01.2022, 18:40
3074
ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU VE KESİCİ ALET ÇIKTI

Düzce Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri, Akınlar Mahallesi’nde bulunan Küçük Sanayi Sitesi’nde geçtiğimiz salı günü önleyici kolluk devriyesi icra ederken bir şahsın davranışlarından şüphelendi.

Yapılan kimlik kontrolünde isminin T. E. olduğu öğrenilen şahsın yapılan üst aramasında yaklaşık 50 gram kubar esrar ve çantasında 30 santim uzunluğunda ekmek bıçağı olarak tabir edilen kesici alet ele geçirilmiş.

Buluntular üzerine soruşturmayı genişleten jandarma, aynı günün gecesinde T.E.’nin Gümüşova ilçesine bağlı Çaybükü Mahallesi’nde bulunan evine hassas burunlu köpeklerle birlikte operasyon düzenlendi. Yapılan aramalarda 1 adet seri numarasız kahverengi ruhsatsız tek kırma av tüfeği  ve 8 adet 16 kalibre fişek bulundu.

Olayla ilgili olarak tahkikata başlanırken şüphelinin tamamlanacak işlemlerinin ardından savcılığa sevk edileceği bildirildi.

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı