banner851

banner614

UZUN UĞRAŞLAR SONUCUNDA KURTARILDI

banner619

Düzce’de, evinin önünde park halinde olan otomobilin çamurluk kısmına, kedi sıkıştı. Kediyi kurtarmak için uzun süre uğraşan araç sahibi başarılı olamayınca, soluğu Yeni Sanayi’de bulunan bir oto tamir dükkânında aldı.

banner846
Asayiş 13.06.2021, 09:45 12.06.2021, 22:29
2481
banner844

Olay bugün öğle saatlerinde Düzce merkezde meydana geldi. Bir arkadaşının yanına gitmek için evinin önünde park halinde olan aracına binen bir vatandaş aracıyla seyir halindeyken arabasının ön çamurluk kısmından ses geldiğini fark etti.

Duyduğu ses üzerine hemen aracını yolun kenarına çeken vatandaş, otomobilin çamurluk kısmına bir kedi sıkıştığını fark etti. Kediyi sıkıştığı yerden çıkartmakta başarılı olamayan otomobil sürücüsü, vakit kaybetmeden Yeni Sanayi’de bulunan bir oto tamir dükkânına geldi.

Burada, bir tamir ustası hemen aracı hidrolik kriko yardımı ile askıya alarak hemen sıkışan kediyi kurtarmaya yöneldi. Baş kısmından çamurluğa sıkışmış olan kediyi kurtarmak için uzun süre çaba harcayan usta kediyi bulunduğu yerden çıkarttı.  Kedinin zarar görmeden kurtulmasına sevinen araç sahibi ve tamir ustaları ise derin bir “oh” çekti.

Yorumlar (0)