banner851

banner614

VALİLİK AÇIKLADI

Düzce Valiliği, il genelinde darbe girişimi sonrası başlatılan adli ve idari soruşturmaları kamuoyuyla paylaştı. Valilikten verilen bilgiye göre; Defterdarlıktan 2,İl Milli Eğitim Müdürlüğünden 3,İl Müftülüğünden 9 personel görevlerinden uzaklaştırıldı.

banner619
Asayiş 20.07.2016, 17:30 20.07.2016, 17:56
8741
VALİLİK AÇIKLADI

Düzce Valiliği, 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ – PDY terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrasında, ilimiz genelinde başlatılan adli ve idari soruşturmalar hakkında yazılı açıklama yaptı.

Valilikten yapılan açıklamada “Haklarında gözaltı kararı verilen iki Vali Yardımcısı, bir Jandarma Üsteğmen, bir Başkomiser, bir Komiser Yardımcısı adliye sevk edilerek tutuklanmıştır.  Düzce Adliyesinden; hakkında göz altı kararı verilen 16 Hakim ve Savcıdan 15 tanesi yakalanarak yapılan işlemlerin ardından, 13 Hakim ve Savcı adliyeye sevk edilmiş olup, 12 Hakim ve Savcı tutuklanmış, bir Hakim hakkında adli kontrol kararı verilmiştir. İki hakim hakkında soruşturma devam etmektedir. Bir savcı hakkında yakalama çalışmaları devam etmektedir. Düzce Üniversitesinden 9, Defterdarlıktan 2, İl Emniyet Müdürlüğünden 44, İl Milli Eğitim Müdürlüğünden 3 ve İl Müftülüğünden 9 personel görevlerinden uzaklaştırılmıştır. İlimiz genelinde inceleme ve soruşturmalar devam etmektedir.” denildi.

HABER;S.KAŞKIR

Yorumlar (9)
herşey vatan için 5 yıl önce
müftülükte 9 çok az nice feto ya gönül veren nice görevliler var bunlar genç beyinlere terorist feto yu aşılamaktadırlar.bildiğim bir köyde 1 veya 2 tane fetocu varken şimdi bi bakın bunlar eleman yetiştırıyor. önlem alınmalı görevlerine son verilmeli.
vatanı nı seven 5 yıl önce
daha önceleri fetoyu savunanlar şimdi demokrasi mitinglerinde görüyorum.sadece görüntü yoksa bunlar vatan için orda değiller.şimdi hepsi vatansever oldular.bunlar devletin her kurumunda varlar.hangi mevkide olursa olsun ister hizmetli ister genel müdür farketmez bunları devletin kurumundan temizlenmeli.bir daha geri dönüş olmamak üzere.
yes aygos 5 yıl önce
Üniversitede o kadar az olmaması gerek idari personel daha fazla gibi
Korkuyorum 5 yıl önce
Memur-sen den bir sürü üye açığa alınıyor.....Tes den alınıyor...aktif -sen in tamamı alınıyor....Zaman gazetesi üyeleri alınıyormuş ....şimdiki müdürlerin çoğu zamana üye olmak için yarışıyorlardı.....Temizlik şart ......
Ali Ekrem 5 yıl önce
Önceleri FETÖ'cü olup maklube yiyenler şimdi AKP'li oldu onları da alsınlar görevden...
mehmet 5 yıl önce
belediyeyede girin.
mürit 5 yıl önce
kimmiş açıklayın herkes bilsin. ben kendimden şüphelenir oldum. 1 de gelin bana bakın..
duzceli 81 5 yıl önce
sayi az kesinlikle daha fazla olmasi lazim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın