banner851

banner955

VALİLİKTEN AÇIKLAMA VAR

Merkeze bağlı Doğanlı Köyü'nde faaliyet gösteren Kelebek Mobilya Fabrikası'nda çıkan büyük çaptaki yangın, alevlerle 1.5 saat süren mücadele ile kontrol altına alınabildi.

Asayiş 26.12.2021, 23:41 27.12.2021, 00:10
18331

Kelebek Mobilya fabrikasını küle çeviren yangının Düzce ve ilçelerden gelen takviye ekiplerin desteği ile yaklaşık 1.5 saatte yayılması durduruldu.

İtfaiye erlerinin canla başla kontrol altına alabilmek için mücadele verdiği yangın sonucunda fabrikada milyonlarca liralık maddi hasar oluştu.

Düzce Valiliği'nden yangına ilişkin yapılan bilgilendirme şöyle: 

"İlimiz Doğanlı Köyünde bulunan Kelebek Mobilya fabrikasında akşam saatlerinde çıkan yangın sonrası bütün kurumlarımız ve çevre illerden gelen destek ekipler ile yangına müdahale için seferber olmuşlardır. 

İlk müdahale sonrası yangın kontrol altına alınmış olup, itfaiye ekiplerinin söndürme ve soğutma işlemleri devam etmektedir. Devletimiz tüm kurumlarıyla gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Geçmiş olsun."

Yorumlar (4)
C.Ali 12 ay önce
Çok geçmiş olsu Düzcemiz için büyük kayıp
GörenBiri 12 ay önce
Ekipler olay yerine intikal ettiklerinde saat yaklaşık 21.45 civarıydı olay yerinden ayrılmaya başladıklarında 01.00 i geçiyordu. Yaklaşık 3 buçuk saatlik yoğun bir çaba ve katılımla ancak söndürülebildi.

Olay yerine ulaşan cok sayıda işyeri personelinin azami gayret göstererek yardim etmesi önemli ölçüde etkili oldu. Fakat çok sayıda kişinin olay yerine gelmesi ve yol kenarına bırakılan arabalar itfaiye ve ambulans ekiplerinin ulaşımına engel oldu. Yardim amacıyla yangin alanına giren vatandaşlardan, duman zehirlenmesi sonucu acile kaldirilanlar da oldu.
Yangin 12 ay önce
Yangjn mahalinde tüm personel sivilde dahil yangın amirinin emrine girer ....izlemez
Film izliyor sanki 12 ay önce
Videoda arkadan gülen sığır var . Bazı insanlar aşırı gereksiz
Yeni Sayımız