banner851

banner614

VALİLİK’TEN DAYAK AÇIKLAMASI

14 yaşındaki lise öğrencisi E.G.’nin servis şoförü tarafından darp edildiğini iddia etmesi üzerine Düzce Valiliği harekete geçti. Talihsiz çocuğu darp eden kişinin servis değil bir ekmek fırınına ait olduğu ve şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi.

banner619
Asayiş 12.01.2018, 11:21 13.01.2018, 11:00
5016

D-655 Karayolu Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mevkiinde arkadaşlarıyla yol kenarında yürüdüğü sırada, arkadan korna çalan servis şoförü tarafından darp edildiğini iddia eden 14 yaşındaki lise öğrencisi E.G. durumu hemen polise bildirmiş ve hastaneden aldığı raporun ardından olayın şüphelisi hakkında şikayetçi olmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülmüştü.

Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önünde 14 yaşındaki lise öğrencisi E.G.’nin yaşadığı dehşet anları Düzce Valiliği’ni harekete geçirdi.
Olayın ardından inceleme başlatan Düzce Valiliği’nden gelen bilgiye göre, aracın servis aracı değil bir fırına ait olduğu öğrenildi. Talihsiz çocuğu darp eden şüphelinin de araç sahibinin yeğeni 23 yaşındaki F.D. olduğu bildirildi.

Olayın şüphelisi F.D. gözaltına alındı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (19)
Abdullah küçük 4 yıl önce
Fırın şoförlerinin eğitime tabi tutsunlar bunların.hepsi trafik canavarı kural ➿
Ekmek fırını 4 yıl önce
Bu ekmek taşıma Servisi yapan kişiler ayrı bir önceliğe sahip bir durum var heryerden aynı sanki yol bir tek bunlra ait. Sadece denetimsizlik daha da birşey demeye gerek yok.
madur 4 yıl önce
civciv kadar cocuğa bunu yapanı af etmicen
T. 4 yıl önce
Ekmek fırını arabaları saten son sürat gidiyor. Bunları denetlenmesi ve sürekli kontrol altında tutulması lazım. Hep mi acele olur? Erken çık azıcık.
ŞİMDİ SIRA HANGİ GURUPTA 4 yıl önce
Bir şahsın fevri davranışını bir guruba mal eden ve yorumlarında bile saldırgan davranan bunca insan var ve bunlar holigan yada saldırgan olmuyor mu .malesef hepimizde bu huy var.Biraz empati ile herşey çözülür
Pasha 4 yıl önce
İnsanların birbirine saygısının kalmadığının, ülkedeki her türlü gerginliğin halka yansıdığının göstergeleri bunlar.
reisin adamı 4 yıl önce
fırınları kapatalım bir ay bak bir daha çocuklarımızı dövebiliyorlarmı. hepsini kapatalım akılları başlarına gelsin
Anti herşey 4 yıl önce
Çocuk duzce üniversitesi kazandı. Okula kayıt yaptırmaya gelirken bir ticari taksi şoförü çocuğu okadar korkutmuski çocuk kayıt yapmaktan vazgeçti. Bu insanlar duzceyi kabadayı gibi göstermek topluma ne faydası olacak. Yaşasın insan olmak!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın