banner851

banner955

YAKALANAN ŞAHIS TUTUKLANDI

Düzce’ye il dışından uyuşturucu madde sokmaya çalışan bir kişi, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı. Uyuşturucu tacirinin otomobilinde ve ikametinde yapılan aramalarda yüksek miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Asayiş 04.08.2022, 15:32
2862
YAKALANAN ŞAHIS TUTUKLANDI
banner986

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, başarılı bir uyuşturucu operasyonunun altına imzasını attı. Polis ekipleri İstanbul’dan Düzce’ye uyuşturucu sevkiyatı yapmaya çalışan bir kişinin aracını Düzce girişinde durdurdu. Otomobilde yapılan aramalarda uyuşturucu madde geçirilmesi üzerine, şahıs gözaltına alındı.

Şahsın kullandığı otomobil ile evinde yapılan aramalarda toplam da 22 adet Sentetik Ecza, 3 parça halinde toplam 5 gram Kokain Maddesi, 5 parça halinde toplam 195 gram Esrar Maddesi, 1 adet çalışır vaziyette hassas terazi ve 1 adet uyuşturucu madde öğütmede kullanılan öğütücü ele geçirildi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edilen şahıs, çıkarıldığı mahkemece  “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak Çilimli T Tipi Cezaevine gönderildi.

Yorumlar (2)
Tufan 2 hafta önce
Kimdir kimlerdendir bilme hakkımız olduğunu düşünüyorum. Gençlerimizi yüzlerine gülerek kötü yollara düşüren bu kişiler herkes tarafından bilinmeli. Tebrikler emniyet güçleri
Apse yapmış diş 2 hafta önce
Kim bu memlekette uyarıcı uğuşturucu her kim içine giriyorsa bu nların rant ı 34 yj plakalı golf e binen dişci şadanın kızı diğdem aypar dır. Memleket abla olucak die anasnı ağlattı yanında kiler beyni donmuş asker gibi tapıyolar.
21
açık