banner851

banner614

YANGINDA BÜYÜK ÇAPLI MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Düzce’de bir mobilya atölyesinde çıkan yangında, büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile güçlükle söndürüldü.

banner619
Asayiş 25.09.2021, 16:31
4962
YANGINDA BÜYÜK ÇAPLI MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yangın bugün 13:00 sıralarında Yahyalar Mahallesi 4779. sokakta bulunan Aydın Yıldız’a ait bir mobilya atölyesinde, içeride kimsenin bulunmadığı sırada meydana geldi. Atölyeden dumanların çıktığını fark eden çevre sakinleri Düzce 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak, İtfaiye ekiplerinden yardım istedi.

İhbar üzerine kısa sürede olay yerine ulaşan Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yangına müdahale etti. İtfaiye ekiplerinin uzun süren çabalarının ardından güçlükle kontrol altına alınan yangında, mobilya atölyesi tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Çıkan yangını Öncü Haber mikrofonuna anlatan Muhammet Zengin isimli bir görgü tanığı, “Burası 10 dakika içinde alev alev yandı. Yangını fark edince itfaiye ekiplerinden yardım istedik. Sağ olsunlar kısa süre içerisinde gelerek yangını söndürdüler. İtfaiye bize yangının SEDAŞ’ın elektrik panosundan çıktığını söyledi. Atölye sahipleri mağdur oldu. Yaklaşık 500 bin TL gibi bir hasar var. Bütün makineleri ve içeride imal edilen mobilyalar tamamen yandı” dedi.

İtfaiye ekiplerinin çıkan yangınla ilgili incelemeleri devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
herdaim 1 ay önce
Allah cana bi zeval vermesin zor bir duurum üzüldük ne diyelim Allahdan gelene ,,büyük gecmiş olsun ...
Cafer 1 ay önce
Sedaşın Elektrik Panosu diye bir tabirmi var özel Mülkiyetteki Elektrik Sayaç Ölçme devre sistemleri Aboneye Aittir Vatandaşın Elektrik panosunda Kaçak akım Koruma Rölesi,Yangın Koruma Rölesi gibi Hayati önem taşıyan Malzeme varmıymış itfaiye ekibi bi zahmet onlarıda söyleseydi....